دکتر ماریا مردای 4 جراحی بینی 4 عوارض جراحی بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

عوارض جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

عوارض جراحی بینی

چون بینی بعد از راینوپلاستی دچار تغییرات غیر قابل پش بین می شود ، ممکن است علی رغم تلاش جراح چنین علائمی ظاهر شود . این عوارض جراحی بینی به دلیل عدم مهارت جراح بینی و یا رعایت نکردن نکات توسط بینی می باشد  که  در ادامه به چند مورد آن اداره می شود .

عوارض جراحی بینی

عوارض جراحی بینی

عوارض جراحی بینی

تراش دادن بیش از حد بینی

اگر حین جراحی مقار زیادی استخوان و غضروف براشته شود بینی بیش از حد دچار تراش شدگی می گردد . این نوع بینی به دلیل کوچک بودن بیش از حد غیرطبیعی جلو می کند .

در هنگام برخورد با این بینی بعد از جراحی ، نیاز به جراحی ترمیم بینی وجود دارد .  در جراحی بینی ترمیمی از پیوند غضروف برای رفع آن استفاده می شود .

بینی منقاری

بینی منقاری ، بزرگ بودن بالا نوک بینی است که از دیگر نشانه های آشکار کننده به شمار می رود که مخمکن است یک یا جند سال پس از جراح مشخص شود و برای اصلاح آن نیاز به عمل مجدد بینی باشد . تورم طولای پس از راینوپلاستی می تواند شبیه این مورد به نظر برسد .

نوک بینی بیش از حد بالا

بینی خوکی و یا بیش از حد بالا یکی از انواع بینی مصنوعی است . این نوع بینی ها را باید با استفاده از جراحی بینی ترمیمی روش های بالا ترمیم کرده تا جلوه زیبا داشته باشند .

نوک بینی فرو رفته

در این حالت ممکن است نوک بینی بیش از حد فرو رفته به نظر رسد یا دچار کلاپیس شود .

بیشتر بخوانید
تشخیص بینی گوشتی

بینی مستقیم

بینی خیلی راست ممکن است از نیمرخ غیر طبیعی جلوه نماید . بینی های طبیعی نسبتا صاف می باشند ولی معمخولا شیب کمی دارند .  البته بلرای مشخص شدن نتیجه کل بینی ، اید صبر داشته تا تورم به طور کامل از بین برود .

دکتر ماریا مرادی یکی از بهترین جراح بینی در تهران می باشد . جهت دریافت مشاوره از دکتر مرادی می توانید با شماره 88783973  تماس حاصل نمایید .
برای مشاهده نمونه کارهای دکتر ماریا مرادی کلیک کنید .

رضایتمندی

راینوپلاستی عمل مهمی است . زمانی که  نتایج مطلوب باشد ، رضایتمندی بسیاری حاصل می شود . راینوپلاستی موفقیت آمیز منجر به افزایش اعتماد به نفس افراد می شود .

برای انجام جراحی زیبایی بینی متناسب با چهره بایذد به یک جراح بینی خوب و با تجربه مراجعه نمایید . انتخاب جراح بینی از اهمیت بالایی برخورد است پس در انتخاب آن نهایت دقت و حساسیت را داشته باشید .

سایر مقالات دکتر ماریا مرادی

جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن

نحوه جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی پهن

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + چهار =

تماس با پزشک