دکتر ماریا مردای 4 رینوپلاستی 4 جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

 

جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

دکتر ماریا مرادی اتولارینگولوژیست و جراح بینی و صورت هستند. ایشان با علـم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری عمل بینی و صورت ، جراحی پلک ، جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقـوله مــــی باشــنــد.

دکتر مرادی با راه اندازی وب سایت شخصی خود سعی بر بیان صادقانه نکات مثبت و موردنظر بیــــماران در کنار بیان عوارض منفی احتمالی داشته، تا بیماران محترم ضمن درک روشن قضایا با تدبرکافی نسبت به اعمال جراحی زیبایی بینی و صورت اقدام نمودند.

وی بهترین جراح زیبایی و پلاستیک در تهران و کرج شناخته شده است. او بهترین نمونه کار های جراحی بینی  ، جراحی زیبایی و پلاستیک را در تهران و کرج و حتی در ایران را به جای  گذاشته است

جراحی زیبایی بینی به منظور رفع عیوب و زیبایی بیشتر بینی انجام می گیرد. که این هدف با اقداماتی مثل از بین بردن قوز بینی، عروسکی کردن بینی، فرم دهی بینه و سایر نیز محقق می گردد. در علم پزشکی به جراحی زیبایی بینی رینوپلاستی گفته می شود که حال نوعی رینوپلاستی به نام رینوپلاستی مدرن وجود دارد که در سالهای گذشته  این عمل به این صورت انجام می گرفت  که حجم استخوان و غضروفی را بیشتر بر میدارند بدون اینکه به اسکلت و ساختمان بینی توجه شود. این نوع جراحی زیبایی بینی نتیجه اش این بود که پس از گذشت چند سال بینی به شکل قبل خود برمی گردد و مشکلاتی را از قبیل مشکلات تنفسی و تغییر در فرم بینی و… نیز به وجود می آورد. در حالی که امروزه با مطرح شدن رینوپلاستی به شکل مدرن میتوانیم بدون اینکه جراحت و برشی را در بینی ایجاد نماییم که با گذشت زمان دچار مشکلات داخلی شود آن تغییر دلخواهی را که میخواهیم به دست بیاوریم که در این روش با فرم دهی یه غضروف بینی سعی در اصلاح ظاهر بینی دارند. در حالی که برداشت بافت بینی  با استفاده از غضروف تیغه بینی و یا غضروف‌های  اضافی، بازسازی و قوام‌سازی سیستم اسکلتی انجام می شود به این روش  که ظاهر بینی برای مدت ها  ثابت مانده و نیز مشکلات داخلی بینی بسیار کاهش می یابد.

جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

در رینوپلاستی مدرن برای بازسازی  اسکلت بینی از غضروف خود شخص  که از تیغه وسط بینی و کمتر از گوش برداشته می‌شود بهره میبرند. خوشبختانه این نوع از جراحی زیبایی بینی از لحاظ عوارض خطری را برای شخص ندارد و  دریک سری از موارد نادر در رینوپلاستی‌های پیچیده یا ترمیمی از غضروف دنده نیز برای بازسازی بهره می برند. کاربرد  پروتز و مواد مصنوعی بسیار نادر می باشد و نیز محدود به مواقعی می باشد که دسترسی به غضروف ها نیز میسر نمی باشد.

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از بیماران را به خود مشغول کرده است این است که

آیا در فصل سرما و زمستان می توان جراحی زیبایی بینی انجام داد ؟

و شرایط آن چگونه می باشد ؟ و یا اینکه زمستان روی دوران بهبود جراحی زیبایی بینی تاثیر می گذارد یا خیر ؟ از مشکلاتی که ممکن است در خصوص جراحی بینی در فصل سرما رخ  بدهد همان خشکی بینی میباشد با این حال نمیتوانیم بگوییم که جراحی زیبایی بینی در زمستان مشکل ساز میشود. پس چنانچه که جراحی بینی را در فصل زمستان انجام دادیم نکته ای را که بایستی به آن توجه کرد تنظیم دمای داخل خانه می باشد که بایستی از سیستم های گرمایشی نیز استفاده نماییم چرا که اغلب کسانی که در فصل زمستان جراحی زیبایی بینی را انجام داده اند دچار خشکی دهان و بینی شده و نیز امکان دارد که داخل بینی آتها پوسته پوسته شود که این موضوع برای آنها آزار دهنده میباشد. شخص بایستی رطوبت داخل خانه را به حداقل برساند و نیز داروهایی را که پزشک تجویز نموده به طور مرتب مصرف نماید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا مرادی جراح بینی و جراح پلاستیک صورت

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

تماس با پزشک