دکتر ماریا مردای 4 رینوپلاستی 4 بهترین دکتر رینوپلاستی
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

بهترین دکتر رینوپلاستی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

بهترین دکتر رینوپلاستی

در چهره جذاب، همه چیز به تعادل بین اعضا بستگی دارد. بینی، واقع در مقابل و مرکز و پایه برای این حس تعادل زیبایی است. با کمک یک متخصص جراح زیبایی ماهر، می تواند تغییر شکل داده و تصحیح شده برای افزایش زیبایی را انجام داد.

نمونه کار جراحی بینی

جراحی بینی دکتر ماریا مرادی

رینوپلاستی چیست؟

رینوپلاستی بینی یا جراحی بینی، شکل، اندازه و تقارن بینی را بهبود می بخشد و آن را نسبت به بقیه صورت بهتر می سازد. هنگامی که توسط جراح زیبایی، این جراحی انجام می شود، جراحی بینی می تواند باعث بهبود زندگی شوند. بیماران اغلب متوجه می شوند که ظاهر کلی آنها بهبود یافته است.

چه مواردی در جراحی بینی تغییر می کند ؟

اهداف تغییر شکل بینی به عنوان بیمارانی هستند که انتخاب رینوپلاستی را دارند. با تغییر شکل ساختارهای بینی، از جمله استخوان، غضروف و پوست، یک جراح زیبایی می تواند به یکی یا بیشتر از موارد زیر کمک کند:

  • جراحی انحراف بینی
  • کاهش طول نوک بینی
  • رفع افتادگی نوک بینی
  • کاهش اندازه سایز بینی
  • رفع مشکل عدم تقارن بین سوراخ های بینی
  • جراحی قوز بینی
  • رفع مشکلات تنفسی

چگونه بداینم آیا کاندید مناسب برای جراحی بینی می باشیم؟

مردان و زنان هر سنی از رینوپلاستی سود می برند. تغییر شکل بینی نیز یکی از محبوب ترین روش های جراحی زیبایی بینی برای بیماران به ویژه افراد جوان است، اگر چه جراحان زیبایی مراقبت های خاصی را در هنگام ارزیابی اینکه آیا یک بیمار جوان آمادگی انجام جراحی بینی را داردیا خیر، انجام می دهند. از لحاظ فیزیکی، فرد باید به بلوغ فکری و همجنین بلوغ جسمی رسیده باشد که مناسب ترین سن برای جراحی بینی دختران بعد از 16 و در پسر ها بعد از 17 سالگی است. بینی باید به طور کامل بیماران جوان نیز باید بلوغ عاطفی رسیده و درکی در مورد جراحی زیبایی را نشان دهند.

بیشتر بخوانید
بازگشت بینی گوشتی

برای انجام هرگونه کار زیبایی بهتر است به یک متخصص خوب مراجعه نمایید تا از بهترین روش و بهترین کیفیت برای شما انجام شود. جهت دریافت مشاوره از دکتر ماریا مرادی بهترین جراح بینی می توانید با شماره 88783973 و پیج اینستاگرام دکتر ماریا مرادی ارتباط برقرار کنید.

برای بیماران هر سن، انتظارات واقع بینانه مهم است. رینوپلاستی می تواند به شما کمک کند بینی خود را بهبود ببخشید، اما گاهی ممکن است تمام انتظارات شما قابل اجرا نباشد. یک جراح زیبایی ماهر و واجد شرایط برای شما توضیح می دهد که چه چیزی ممکن است و به شما کمک می کند که بینی خود را با ویژگی های منحصر به فرد خود به نظر برساند.

انتخاب یک جراح برای رینوپلاستی

رینوپلاستی یک روش بسیار پیچیده است که به یک جراح ماهر نیاز دارد. جراحی را انتخاب کنید که تجربه زیادی در جراحی زیبایی صورت داشته و عمل جراحی بینی را به عنوان بخش قابل توجهی از عمل جراحی انجام می دهد.

هنگام مشاوره با جراحان بالقوه، از چندین روش رینوپلاستی سوال کنید و مطمئن شوید که قبل و بعد از عکس از بیماران قبلی بررسی شده است. نتایجی که می بینید باید به هر بیمار فردی طبیعی باشد و شما باید نتایجی را که می بینید را دوست داشته باشید – این نشان می دهد که یک جراح که حس زیبایی شناسی آن با شما همخوانی دارد.

انواع رینوپلاستی

جراحی بینی به شدت فردی است و تکنیک های دقیقی که یک جراح زیبایی در طول یک روش استفاده می کند، هر زمان کمی متفاوت است، بسته به آناتومی و تغییرات مورد نظر بیمار. به طور کلی، با این حال، تکنیک های جراحی لوازم آرایشی تحت یکی از روش های رویه ای زیر قرار می گیرند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

تماس با پزشک