دکتر ماریا مردای 4 جراحی بینی 4 اهداف جراحی بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

اهداف جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

اهداف جراحی بینی

اکثر افراد  بر این باور هستند که جراحی بینی تنها تحت عنوان جراحی زیبایی می باشد . ولی اهداف جراحی بینی متفاوت  است . در این مقاله به بررسی اهداف جراحی بینی می پردازیم …

اهداف جراحی بینی

اهداف جراحی بینی

اهداف جراحی بینی

هر ساله هزاران نفر تحت جراحی بینی قرار می گیرند . جراحی بینی ممکن است برای اهداف زیبایی انجام شود یا یک روش ترکیبی برای بهبود شکل و عملکرد بینی باشد . همچنین ممکن است بیمار دچار مشکلات تنفسی بینی باشد و یا آسیب جدی به بینی وارد شده باشد ونیاز به جراحی داشته باشد .

بیمارانی که از هر دلیلی جراحی بینی را انجام می دهند باید به دنبال پزشک باشند که متخصص عمل جراحی بینی و جراحی پلاستیک باشد. جراح بینی این اطمینان را حاصل خواهد کرد که تنفس اولویت بیشتری نسبت به ظاهر بینی دارد . جراح زیبایی بینی (رینوپلاستی) شکل بینی را بهبود می بخشد ، و بینی برا متناسب با چهره بیمار جراحی می کند تا تناسب بینی با سایر اجزای صورت برقرار باشد .  از آنجا که بینی برجسته ترین ویژگی صورت است ، حتی تغییرات جزئی می تواند به شدت در  ظاهر بینی نقش داشته باشد

نکات مهم در جراحی بینی

نوع بینی ( بینی استخوانی و یا گوشتی ) ، نوع پوست ، پیشینه قومی و سن ، از جمله عوامل مهم برای جراح است . به جز مواردی که باعث اختلال شدید تنفسی می شوند ، کاندید جراحی بینی برای کاندید جراحی بینی باید بینی رشد کرده باشد یعنی بعد از 18 سالگی می توان اقدام به جراحی زیبایی بینی نمود . نکات مهم جراحی ترمیم بینی برای ترمیم بینی ، پوست برداشته می شود ، به جراح اجازه می دهد که استخوان و غضروف را برداشته یا مجددا مرتب سازد . سپس پوست بر روی قاب جدید تجدید می شود و بخیه زده می شود . پاشنه بینی در خارج بینی کمک می کند تا شکل جدیدی را در طول بهبودی حفظ کند . این جراحی یک حداقل یک سال بعد از جراحی بینی صورت می گیرد تا فرم بینی کاملا مشخض شده باشد .  میلیون افراد سالانه از فرم بینی خود بعد از جراحی رنج می برند. این ممکن است نشان دهنده مشکلات تنفسی مزمن باشد .

بیشتر بخوانید
عمل زیبایی بینی

آیا بیمه پوشش جراحی بینی را پوشش می دهد؟

بیمه معمولا جراحی زیبایی را پوشش نمی دهد . با این وجود، عمل جراحی برای اصلاح یا بهبود عملکرد تنفس ، تغییر شکل پذیری عمده یا آسیب دیده اغلب به طور کامل یا به طور جزئی پوشیده می شود . بیماران باید اطلاعات هزینه را از جراحان خود بدست آورند و قبل از جراحی با حامل بیمه خود صحبت کنند .

 جهت دریافت مشاوره از دکتر مرادی می توانید با شماره 88783973 تماس حاصل نمایید .
برای مشاهده نمونه کارهای دکتر ماریا مرادی کلیک کنید .

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هفت =

تماس با پزشک