روی آوردن مردم به لیفت بازو، گردن و ...

افزایش انجام عمل زیبایی لیفت بازو و گردن

در ایالات متحده طبق آمارهایی که  به تازگی" منتشر شده است ؛ در مقایسه با سالهای گذشته  بانوان بیشتری تمایل به لیفت گردن داشته و به آن روی آورده اند . در حال حاضر طبق آمار موجود ، در سال 2000 میلادی  فقط 300 مورد از عمل زیبایی مربوط به لیفت  بازو بوده است این در صورتی میباشد که  در سال 2012 این تعداد از جراحی  به 15000 مورد افزایش یافته است.

لیفت بازو  شامل مواردی از قبیل  برداشتن چربی بازو از راه لیپوساکشن یا انجام جراحی تحت عنوان " براکیوپلاستی "  است که در آن نیز  پوست های شلی که در زیر بازو وجود دارد نیز برداشته میشود. آماری که در خصوص افزایش لیفت وجود دارد درمدلهای لباس بدون آستین و افراد سرشناس مثل هنرپیشگان هالیوود  نیز آغاز شد. میشل اوباما زن شایسته  اول آمریکا نیز  جراحی لیفت بازو را انجام داده است.

اغلب کسانی که سن بالای 40سال دارند بیشتر به سوی این نوع جراحی روی می آورند به این معنا که لیفت بازو در سنین بالای 40 سال انجام میشود.، در سال 2015 حدود  43٪  از متقاضیان در سنین بین  54-40 بودند در حالی که 33٪  از بیماران  سن بالای 55 سال داشتند.
هزینه لیفت بازو به طور متوسط حدود4000 دلار می باشد. اصلی ترین عارضه در لیفت بازو باقی ماندن اسکار (جای برش) می باشد که شخص متقاضی  بایستی پیش از انجام عمل جراحی از آن مطلع باشد.


لیست اخبار

فرم تماس

themecircle.net