سوالات متداول جراحی پلک

سوالات متداول جراحی پلک

سوالات متداول جراحی پلک

سوالات متداول جراحی پلک

سوالات متداول جراحی پلک

آیا جراحی زیبایی پلک همراه با درد می باشد ؟

جراحی زیبایی پلک همراه با بی هو شی موضعی در افراد انجام می شود ،در نتیجه افراد در حین جراحی و بعد از آن دردی را احساس نمی کنند .

 

جراحی زیبایی پلک چه تاثیری بر چهره افراد دارد ؟

پلک های افتاده و یا پف کرده عملا می تواند تاثیرات منفی بر چهره فرد ایجاد کند ،همچنین افتادگی پلک ها می تواند در کاهش بینایی افراد نیز تاثیر گذار باشد ،در نتیجه جراحی زیبایی پلک علاوه بر زیبایی در افراد می تواند از کاهش بینایی در آن ها نیز جلوگیری کند .

عوارض جراحی زیبایی پلک چیست ؟

عملا هر جراحی همراه با عوارضی می باشد ،اما این جراحی بیشتر شامل مزایا می باشد و عوارضی که دارد ،کوتاه مدت و گذرا هستند که با رعایت نکاتی می توان این عوارض را به حداقل برسانیم . کبودی بعد از جراحی از عوارض شایع آن می باشد . خوشبختانه این کبودی حداکثر در مدت 2 هفته بعد از جراحی کاملا از بین می رود .

آیا جراحی زیبایی پلک می تواند تاثیری در از بین بردن چروک و خط خنده در صورت فرد داشته باشد ؟

خیر . جراحی زیبایی پلک تنها برای از بین بردن افتادگی و پف در پلک ها کارایی دارد و نمی تواند تاثیری در چروک ها و خط خنده افراد داشته باشد . برای از بین بردن خط خنده و یا چروک در صورت بهتر است از تزریق فیلر ها استفاده کنید .

آیا جراح تاثیری در نتیجه جراحی زیبایی پلک دارد ؟

به طور حتم یک جراح ماهر و با تاجربه می تواند تاثیرات بهتری را درچهره افراد ایجاد کند ،یک جراح با تجربه ساختمان صورت را کاملا می شناسد و می تواند با تخمین دقیق برداشت پوست اضافی در ناحیه پلک ها ،زیبایی در چهره افراد ایجاد کند .

گالری تصاویر جراحی زیبایی پلک

درباره نویسنده

پاسخ

17 − 17 =