جراحی بینی پهن

جراحی بینی پهن

جراحی بینی پهن یکی از شاخه های جراحی بینی می باشد . بینی های پهن بیشتر در افراد با بینی های گوشتی دیده می شود . جراحی بینی های گوشتی می تواند تغییرات زیادی را در چهره فرد ایجاد کنند .از بین بینی های گوشتی و استخوانی ،افراد با بینی های گوشی از رضایت کمتری نسبت به بینی خود بر خوردارند . . جراحی بینی گوشتی باعث برطرف کردن بسیاری از عیب های بینی می شود . متاسفانه در جراحی بینی پهن تغییرات در مدت زمان طولانی برای بیمار قابل مشاهده می باشد . اگر بینی شما از نوع گوشتی می باشد و تصمیم به جراحی بینی پهن دارید باید این نکته را در نظر داشته باشید .افراد به دلیل عدم تحمل در ورم و کبودی بعد از جراحی از بینی خود احساس نارضایتی دارند .این افراد تصور دارند که جراحی بینی گوشتی با در صد موفقیت پایین تری بر خوردار می باشد در حالی که تنها تفاوت در جراحی بینی گوشتی و استخوانی روش جراحی بینی در این دو می باشد .

جراحی بینی پهن

آیا می توان جراح بینی را در نتیجه جراحی بینی پهن موثر دانست ؟

باید گفت در جراحی بینی ،جراح بینی به عنوان یک عامل موثر در نتیجه کار می باشد . انتخاب مناسب جراح بینی شما را به نتیجه خوب از یک جراحی بینی نزدیک می کند . جراح بینی می تواند به راحتی بینی پهن و گوشتی را تشخیص دهد و با توجه به نوع بینی بهترین روش برای جراحی بینی را برای او انتخاب  کند . در این جراحی کوچک کردن بینی باید حد و مرزی داشته باشد . کوچک کردن بیش از اندازه در جراحی بینی پهن می تواند به بافت های بینی و عملکرد های تنفسی بینی صدمه وارد شود .

ویژگی های بینی های پهن

در بینی های پهن و گوشتی پوست بینی ضخیم و چرب می باشد و بیشتر جوش دار و ناصاف می باشد .

در بینی های پهن بیشتر ایرادات در قسمت  سر بینی می باشد .

در بینی های پهن غضروف ها ضعیف می باشندو انداره آن ها بزرگ می باشد  در نتیجه جراح بینی باید در حین جراحی تقویت غضروف بینی انجام دهد .

بینی های پهن قوز دار نمی باشند ، بینی های قوز دار تنها در بینی های استخوانی دیده می شود .

در بینی های گوشتی پهنای سر بینی از 10 میلی متر هم بیشتر می باشد .

خدمات دکتر ماریا مرادی  بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی پلک

جراحی پلاستیک گوش

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا مرادی بهترین جراح بینی در تهران

 

درباره نویسنده

پاسخ