دکتر ماریا مرادی / جراحی بینی / بهترین جراح بینی
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

بهترین جراح بینی

بسیاری از افراد از شکل بینی خود ناراضی هستند و تصمیم می گیرند برای تغییر ظاهر یا عملکرد بینی خود ، تحت جراحی بینی قرار بگیرند. برخی نیز در جستجوی بهترین جراح بینی ، برای انجام عمل بینی خود از نقاط مختلف دنیا به ایران سفر می کنند . جراحی بینی در ایران ، یک پکیج کامل را ارائه می دهد. در واقع تجربه و مهارت جراحان زیبایی ایرانی و کیفیت کلینیک ها و بیمارستان هایی که در آنها عمل بینی انجام می گیرد ، کشورمان را به قطب جراحی بینی در جهان تبدیل کرده است. عمل بینی یک جراحی زیبایی بسیار رایج و محبوب در سراسر دنیاست. البته علیرغم همه این موارد ، باید به مرحله انتخاب جراح بینی ، بعنوان یک مرحله حساس و تاثیرگذار نگاه کنید. دکتر ماریا مرادی ، جراح موفق در تهران ، شما را با نکات لازم در مرحله انتخاب بهترین جراح بینی آشنا می کند.

عکس دکتر ماریا مرادی

یکی از مهمترین مراحل برای اطمینان از نتیجه رضایت بخش از جراحی زیبایی بینی ، انتخاب بهترین جراح بینی تهران است. از آنجایی که جراحی رینوپلاستی یکی از چالش برانگیزترین روند های جراحی محسوب می شود ، باید به دست یک متخصص واقعی رینوپلاستی ، با تجربه و قابل اعتماد انجام پذیرد. بهترین جراح بینی باید قادر به برقراری یک رابطه موثر با بیمار بوده و در واقع نقش یک شنونده صبور و دلسوز را ایفا کند. بنابراین تحقیقات دقیق برای این انتخاب ، با توجه به در میان بودن پای صورت شما امری اجتناب ناپذیر است.

کیفیت نتیجه عمل زیبایی بینی تا حد زیادی به کیفیت عملکرد جراح بینی بستگی دارد. گاهی منابع موجود ، اطلاعات نادرست و متناقض را به دست می دهند و روند انتخاب جراح را چالش برانگیز می نمایند. هر چند در زمان جستجو در سایت ، سیل وسیعی از وب سایت های جراحی بینی در مقابل شما قرار می گیرد ، ولی این نمی تواند تنها منبع اطلاعاتی معتبر برای انتخاب یک جراح خوب در نظر گرفته شود. بنابراین ، دکتر ماریا مرادی ، شرکت در یک جلسه مشاوره با بهترین جراح بینی در تهران و ارزیابی او بر اساس اطلاعات ذکر شده در زیر را توصیه می نماید.

در انتخاب بهترین جراح بینی چه مواردی را باید دنبال کرد:

 • مجوز پزشکی معتبر

برای انجام قانونی جراحی ، مجوز پزشکی معتبر مورد نیاز است. مجوز پزشکی نشان می هد که بهترین جراح بینی می تواند در بخش های دولتی و خصوصی ، بدون محدودیت فعال باشد. این مجوز همچنین نشان دهنده سپری شدن دوره های آموزش آکادمیک ، کارآموزی و سایر دوره های لازم برای دریافت مجوز می باشد.

 • بورد تخصصی از انجمن جراحان پلاستیک

دریافت این بورد نشان دهنده تکمیل موفقیت آمیز دوره های معتبر و موفقیت در آزمون جامع صلاحیت شفاهی و کتبی در کسب تخصص پزشکی خاص است. این گواهی تائید می کند که  جراح بینی دارای مهارت عملی ، مهارت هنری ، دلسوزی ، صداقت ، تحصیل و تجربه جراحی گسترده می باشد.

 • عدم سابقه سوء استفاده

یکی دیگر از ابزارهای غربالگری رایج بررسی سابقه سوء استفاده می باشد. قطعاً هیچ کس دوست ندارد صورت خود را به دست جراح با سابقه سهل انگاری عمدی که نتایج فاجعه باری را در کارنامه جراحی خود دارد ، بسپارد.

 • تخصص

اگرچه یافتن جراح دارای مجوز در جراحی پلاستیک یا جراحی پلاستیک صورت یک شروع خوب است ، اما الزاماً به این معنی نیست که جراح می تواند نتیجه زیبایی رضایت بخشی را خلق کند. بهترین جراح بینی باید دارای تخصص در زمینه جراحی مورد نظر شما بوده و این جراحی به دفعات زیادانجام داده و در واقع بخش عمده عمر کاری خود را به کسب تجربه منحصراً در این زمینه خاص ، اختصاص داده باشد.

 • تأییدیه در میان عموم

یکی دیگر از شاخص های اطمینان بخش در با کیفیت بودن عملکرد بهترین جراح بینی تهران ، تأییدیه کلامی در میان افراد مورد اعتماد شما است. رضایت از نتیجه جراحی مثبت ، شیوه عملکرد و همراهی جراح ، توجه به دغدغه های بیمار و مراقبت های مناسب و پیگیری همیشگی و اطمینان بخش ، فاکتورهای مهمی در انتخاب بهترین جراح بینی محسوب می شوند. علاوه بر این ، هنگامی که تأییدیه های متعدد از منابع مستقل جمع آوری می شود ، سطح اطمینان افزایش می یابد.

 • تأییدیه های اینترنتی

امروزه منابع آنلاین به منبع دیگری از اطلاعات تبدیل شده اند. در مجموع ، گفتمان های اینترنتی نقاط ضعف را نیز برملا می سازند. با این وجود ، هنگامی که شایستگی بهترین جراح بینی را از طریق منابع اینترنتی ارزیابی کردید ، برای ارزیابی مهارت و توانایی وی، گفتگوی رو در رو و مشاهده عکس های قبل و بعد از جراحی سایر  بیماران او را برای صحه گذاشتن به یافته های به دست آمده از منابع اینترنتی انجام دهید. یک جراح موفق مجموعه وسیعی از نتایج رضایت بخش کار خود را به عموم ارائه می دهد. بنابراین می توانید ارائه یک گالری عکس فوق العاده و کامل را در زمان ملاقات با جراح بینی ، انتظار داشته باشید.

 • جایگاه علمی

یکی دیگر از شاخص های مهم شهرت بهترین جراح بینی در تهران ، جایگاه وی در مجموعه های پزشکی سازمان یافته است. مشاهده مقالات جراح در نشریات ، شرکت در سمپوزیوم های تخصصی ملی یا بین المللی همگی نشان دهنده سطح موفقیت و تلاش او در این زمینه می باشد.

 • یک مشاوره با کیفیت

یک ویزیت مشاوره ثمر بخش ، می تواند به عنوان فرصتی برای تشخیص دقیق مشکل ، ترسیم طرح درمان ، انتقال اطلاعات مربوطه مانند جایگزین ها ، خطرات و نتایج پیش بینی شده و غیره نگریسته شود. بسیاری از جراحان زمان کمی را برای معاینه یا گوش دادن به بیمار اختصاص می دهند. به نظر دکتر ماریا مرادی جراح بینی در تهران ، شرح حال مناسب بیمار ، معاینه بینی و توضیح کامل درمان توصیه شده و خطرات مربوط به آن ، تصویربرداری رایانه ای برای شبیه سازی تغییرات در بینی جهت شناسایی اهداف بیمار ، بررسی عکس های قبل و بعد از جراحی در سایر بیماران و نهایتاً ارائه یک مشاوره با کیفیت و یک تعامل کارساز بین بیمار و بهترین جراح بینی ، بخش لاینفک یک روند جراحی بینی خوب محسوب می شود.

 • شما و بهترین جراح بینی : این یک رابطه اعتماد است

قبل از انجام عمل جراحی زیبایی بینی ، باید از تحصیلات ، تجربه ، اعتبارنامه ، گواهینامه هیئت مدیره و مجوز دولتی نیوجرسی اطمینان داشته باشید. شما باید به دنبال علائم یک متخصص جراحی بینی باشید که به عنوان یک رهبر فکری در این زمینه عمیقا درگیر است. چنین جراحانی معمولاً اعضای انجمن های جراحی پلاستیک صورت هستند ، ممکن است پیشگام تکنیک های جدید جراحی بینی باشند و یا مسئولیت هایی در دانشکده های پزشکی یا بیمارستان های معروف داشته باشند.

 • شما و بهترین جراح بینی : یک رابطه مبتنی بر اعتماد

شما باید متخصص جراحی را انتخاب کنید که از حس زیبایی شناسی او ، که در مجموعه گالری عکس های قبل و بعد بیماران وی منعکس شده است و همینطور در زمان گفتگو با شما آشکار می شود ، در هنگام بحث در مورد اهداف خود برای ظاهر جدید تان ، خشنود و راضی باشید. در واقع باید سلیقه و ذائقه جراح منتخب شما ، به سلیقه و ذائقه شما نزدیک باشد. حتی می توانید با بیماران قبلی او ملاقات کرده و با آنها  صحبت کنید تا بینش وسیع تری در مورد روند  عملکرد بهترین جراح بینی ، میزان اهمیت به بیمار و نتایج جراحی بینی او به دست آورید.

علاوه بر همه ویژگی های فوق ، جراحان برتر بینی نیز باید بهبود زندگی فرد  از طریق جراحی پلاستیک را مد نظر قرار دهند. همه ما می دانیم که ظاهر خوب به دلیل تاثیر مثبت آن بر روی اعتماد به نفس ، می تواند تعاملات را در سطح با کیفیت تری ارائه نموده و در نتیجه مسیرهایی از زندگی را تحت تاثیر مثبت خود قرار دهد.  در حالت ایده آل ، بهترین جراح بینی کسی است که با استفاده از مهارت های پیشرفته مانند جراحی بینی ترمیمی ، بتواند کمک شایانی در رفع مشکلات بیمارانی که در نتیجه قرار گرفتن در زیر چاقوی جراحی یک جراح بی تجربه ، دچار آسیب در ناحیه بینی خود شده اند ، ارائه نماید. سطح عمیق دانش در یک جراح صاحب تجربه و دارای نگاه علمی و هنری به جراحی بینی ، نتایج شگرفی را خلق می کند که قضاوت درباره عملکرد جراحی او را به یک کار سهل  و آسان تبدیل می نماید.

ویژگی های الزامی در انتخاب بهترین جراح بینی :

 1. تمرکز بر روی رینوپلاستی با سال ها تجربه
 2. استفاده از تکنیک های دقیق و در عین حال ملایم و حداقل تهاجمی
 3. داشتن تخصص در زمینه جراحی بینی ترمیمی
 4. برخورداری از دانش زیباشناختی
 5. داشتن سابقه درخشان در زمینه کار در بیمارستان
 6. برخورداری از جایگاه پیش کسوتی و برتری در استفاده از تکنیک های پیشرفته و به روز در زمینه جراحی بینی
 7. برخورداری از توان ایجاد یک ارتباط خوب با بیمار
 8. صداقت
 9. بیمار محور بودن
دکتر علی بصام

دکتر ماریا مردای

دکتر ماریا مرادی اتولارینگولوژیست و جراح زیبایی بینی و صورت هستند .ایشان با علـم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری عمل بینی و صورت ، جراحی پلک ، جراحی  پلاستیک و جراحی زیبایی از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند.

مقالات مرتبط
جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

شاید در زمان تصمیم گیری برای قرار گرفتن تحت جراحی بینی ، در هنگام گفتگو با دوستان و آشنایان یا شرکت در جلسات مشاوره با جراحان بینی جهت یافتن بهترین جراح...

بیشتر بخوانید
بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران

اگر در آینده نزدیک قصد انجام جراحی بینی در تهران را دارید، باید بدانید که یافتن بهترین جراح بینی تهران ، مهم ترین اقدامی است که باید انجام دهید. انتخاب...

بیشتر بخوانید
جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی یک روند جراحی است که شکل بینی شما در آن تغییر داده می شود. انگیزه برای رینوپلاستی گاهی تغییر شکل ظاهری و گاهی بهبود تنفس و در مواردی، هر دوی...

بیشتر بخوانید
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.