دکتر ماریا مردای 4 خدمات 4 اقدامات بعد از جراحی اتوپلاستی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

اقدامات بعد از جراحی اتوپلاستی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

اقدامات بعد از جراحی اتوپلاستی

بسیاری از افراد، از دوران کودکی، از اندازه یا شکل گوش خود ناراحت هستند. یا برخی ، گوش های آن ها بیش از اندازه، نامتقارن می باشد . کودکان ممکن است  در مدرسه مورد  تمسخر قرار گیرند و بزرگسالان نیز  در جراحی اتوپلاستی برای کودکان تبلی کنند و آن را به تعویق بی اندازند. خوشبختانه otoplasty، می تواند به راحتی مشکل این افراد را برطرف کند  .این روش فقط توسط یک جراح پلاستیک با تجربه انجام می شود و می تواند تاثیر قابل توجهی بر ظاهر فرد، اعتماد به نفس و کیفیت کلی زندگی داشته باشد. جراحی اتوپلاستی  در بزرگسالان و کودکان بسیار محبوب است. اگر شما علاقه مند به جراحی پلاستیک گوش هستید، مهم است که قبل از حرکت به جلو، از جزئیات مربوطه مطلع شوید.

روش جراحی گوش

Otoplasty، یا جراحی زیبایی گوش، برای تغییر یک یا هر دو گوش استفاده می شود. بیماران که با اندازه، شکل یا جهت گوش خود ناراضی هستند، می توانند ظاهر خود را از طریق این روش تغییر دهند. جراحی پلاستیک گوش همچنین شامل کاهش شنوایی گوش و دفع بیش از حد پوست و غضروف نیز می باشد .

اقدامات-بعد-از-جراحی-اتوپلاستی

اقدامات بعد از جراحی اتوپلاستی

  • رژیم غذایی بعد از جراحی اتوپلاستی

بهتر است بعد از جراحی اتوپلاستی رژیم خود را در مراحل ابتدایی با مایعات شروع کنید و با گذشت زمان رژیم غذایی عادی خود را از سر بگیرید .

  • فعالیت و ورزش بعد از جراحی اتوپلاستی

بلند کردن اجسام سنگین ،انجام ورزش های طاقت فرسا و خم شدن می تواند بر نتیجه جراحی شما تاثیر گذار باشد .در هنگام خواب بهتر است سر خود را  با کمک بالش بالا نگه دارید . دکتر ماریا مرادی به بیماران خود تمام توصیه های لازم بعد از جراحی اتوپلاستی را می دهند .

  • مراقبت از زخم ها بعد از جراحی اتوپلاستی
بیشتر بخوانید
تقویت غضروف در جراحی بینی گوشتی

تا سه روز بعد از جراحی اتوپلاستی زخم ها باید خشک باقی بمانند .در صورتی که به حمام نیاز داشتید مراقب پانسمان ها باشید تا خیس نشوند .

  • مصرف دارو بعد از جراحی اتوپلاستی

بعد از جراحی اتوپلاستی بیمار درد زیادی را تحمل نمی کند ،اما برای کنترل کردن آن مصرف مسکن های ضد درد کمک کننده می باشند .

خدمات دکتر ماریا مرادی  بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی پلک

جراحی پلاستیک گوش

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا مرادی بهترین جراح بینی در تهران

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =

تماس با پزشک