دکتر ماریا مرادی / جراحی بینی / استفاده از دستگاه در کوچک کردن بینی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

استفاده از دستگاه در کوچک کردن بینی

آیا دستگاههای کوچک کننده بینی دارای کاربرد می باشند و یا اینکه استفاده از آنان در کوچک شدن بینی تاثیری را دارد؟ در حال حاضر بسیاری از ابزار و دستگاههای کوچک کننده بینی در بازار عرضه  شده اند که افراد را تحریک به خرید آن میک ند چرا که بسیار وسوسه انگیز می باشند.
در ایران دستگاههای متفاوتی اعم از دستگاه و چسب و گیره که شمل  دستگاه کوچک کننده الکتریکی، چسب کوچک کننده، گیره بینی، کرم کوچک کننده  عرضه شده و نیز به فروش می رسند.

استفاده از دستگاه در کوچک کردن بینی

حال بایستی در خصوص این دستگاههای کوچک کننده به نکاتی نیز توجه نماییم که عبارت است

نخست: در هیچ یک از مراجع  استفاده از دستگاههای کوچک کننده توصیه نمیشود و نیز هیچ مقاله و منابع معتبر و قابل قبولی در خصوص استفاده از این دستگاههای کوچک کننده وجود ندارد.

ثانیا: اغلب این دستگاههای کوچک کننده”در شبکه های  ماهواره ای صورت گرفته  که به علت نظارت نداشتن  قانونی بر محتوای تبلیغات آنها،موضوعاتی کذب با خلاف واقع با هدف سودآوری و بدون توجه به  اصول اخلاقی نیز ارائه مینمایند در حالی که در عالم واقع  پاسخگویی برای مصرف کننده کالای تقلبی نیز وجود ندارد..

ثالثا: جراحی زیبایی بینی از سخت تریین و پیچیده ترین جراحی های زیبایی بدن به شمار می آید به گونه ای که حاذق ترین پزشکان و جراحان هم نیز نمی توانند ادعای این را داشته باشند که از تمامی جراحی های خود نتایج مطلوبی را کسب می نمایند. پس در این صورت می توانیم در یابیم که کاربرد این دستگاههای ساده صحت نداشته و این که نمیتواند  این مسئله از جراحی زیبایی را حل نماید. پس بایستی در انتخاب پزشک خود دقت لازم را داشته باشید در غیر این صورت نمیتوانید که انتظار معجزه را از جراحی بینی داشته باشد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا مرادی جراح بینی و جراح پلاستیک صورت

دکتر علی بصام

دکتر ماریا مردای

دکتر ماریا مرادی اتولارینگولوژیست و جراح زیبایی بینی و صورت هستند .ایشان با علـم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری عمل بینی و صورت ، جراحی پلک ، جراحی  پلاستیک و جراحی زیبایی از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند.

مقالات مرتبط
شکستگی بینی

شکستگی بینی

با توجه به قرارداشتن بینی در مرکز صورت و برجسته بودن این اندام، یکی از اعضایی در آناتومی بدن انسان می باشد که احتمال شکستگی در آن بسیار بالا می باشد و اکثر...

بیشتر بخوانید
تورم مجاری بینی

تورم مجاری بینی

اگر در خصوص جراحی بینی مطالبی را خوانده باشید یا قبلاً خودتان تجربه این جراحی را داشته باشید، احتمالاً نام تورم مجاری بینی بعد از جراحی بینی را شنیده یا...

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی های پلاستیک، علی الخصوص در کشور ما، می باشد. امروزه تمام مردان و زنان برای رفع عیوب ظاهری دماغ و همچنین بهبود...

بیشتر بخوانید
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

2 دیدگاه ها
 1. سلام
  دماغ من استخانیه ولی نوکش غضروفیه و مشکل من نوکشه
  این دستگاه برا دماغ من مناسبه

  پاسخ
  • باید برای معاینه مراجعه بفرمائید.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *