دکتر ماریا مردای 4 رینوپلاستی 4 نقش پوست بینی در جراحی بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

نقش پوست بینی در جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

نقش پوست بینی در جراحی بینی

پوست بینی در جراحی بینی تاثیر بسزایی دارد .در جراحی بینی پوست دچار هیچ گونه تغییری نمی شود،اما افرادی که پوست بینی آنها به نسبت ضخیم تر است جراحی بینی آنها کمی دشوار تر از بینی هایی با پوست نازک است .

جراحی بینی در افراد با پوست های ضخیم

بینی هایی که داری پوست ضخیم هستند موجب می شود ظریف کاری هایی که جراح در حین جراحی بروی بینی اعمال می کند کمتر مشاهده شود.

نقش-پوست-بینی-در-جراحی

نقش پوست بینی در جراحی بینی

افرادی که  دارای پوست ضخیم هستند،این ضخامت پوست همراه با افزایش غدد ترشحی و غدد چربی است،در نتیجه مستعد تورم پوست به خصوص در نوک بینی هستند.

در بینی های با پوست های ضخیم به دلیل سنگین بودن پوست در قسمت نوک بینی و همچنین ضخامت زیاد آن باعث می شود که ظرافت های انجام شده در جراحی بینی در قسمت نوک بینی دیده نشود.به همین دلیل بینی هایی با پوست های ضخیم را نمی توان فانتزی جراحی کردو نیز این بینی ها نباید بیش از حد کوچک شوند.

جراحی بینی در افراد با پوست های نازک

لازم به ذکر است که پوست های نازک نیز ،به دلیل ضخامت کم باعث می شوند نامنظمی جزئی ،که در پشت بینی یا نوک بینی وجود دارد ،بعد از عمل نیز همچنان دیده شود.

این نوع بینی ها پوست سفید ، براق ، شفاف و نازک و دارای کک ومک می باشند . نکته مهم این افراد آن است که تورم بینی زود فروکش می کند و نیاز به چسب زدن طولانی بعد از جراحی  ندارند .

بیشتر بخوانید
جراحی اندوسكوپی سينوس

پوست ایده آل ضخامت بینابین داردکه هم ظرافت های انجام شده حین عمل جراحی بینی را نشان می دهد و نیز تورم طولانی بعد از جراحی را نخواهد داشت . اگر سایر شرایط مناسب وجود داشته باشد این نوع بینی ها رامی توان فانتزی عمل کرد .

نتیجه نقش پوست بینی در جراحی بینی

توصیه می شود افرادی که دارای پوست بینی ضخیمی هستند ،بعد از جراحی به مدت طولانی تری از چسب بینی استفاده کنند و پس از برداشتن چسب تا مدت ها به طور مداوم در طول شب از چسب استفاده کنند.

خدمات دکتر ماریا مرادی جراح بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی پلک

جراحی پلاستیک گوش

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا مرادی بهترین جراح بینی در تهران

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 4 =

تماس با پزشک