دکتر ماریا مردای 4 جراحی بینی 4 عمل بینی در تهران
مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

عمل بینی در تهران

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

عمل بینی در تهران

در جراحی بینی جراح با یک برش به غضروف و استخوان بینی دسترسی پیدا می کند. در عمل بینی امکان پیوند غضروف یا استخوان هم وجود دارد. حال این پیوند حتی می تواند از قسمت هایی از بدن خود بیمار باشد . جراحی بینی به دو روش بیهوشی عمومی یا موضعی انجام می شود که به پیچیدگی عمل بستگی دارد. در بیهوشی موضعی صدای کار دکتر روی استخوان و غضروف شنیده می شود. عمل های جراحی بینی اکثرا به صورت سرپایی انجام میشود ولی در موارد خاصی بیماران یک شب در بیمارستان بستری میشوند.

شرایط یک فرد برای انجام جراحی زیبایی بین

  • بینی بسیار بزرگ یا بسیار کوچک در مقایسه با سایر اجزای صورت داشته باشند.
  • بر روی پل بینی خود قوز داشته باشند.
  • دچار مشکل انحراف بینی یا عدم قرارگیری بینی در وسط صورت باشند.
  • به علت وجود ایراد در ساختار داخلی بینی، دچار مشکلات تنفسی مانند انحراف تیغه یا سایر معضلات مربوط به آن باشند.

نکات مهم قبل از جراحی بینی

فردی که برای عمل جراحی بینی اقدام می کند، باید قبل از عمل موارد زیر را به خاطر داشته باشد:

رژیم غذایی: چند هفته قبل از عمل، مهم است که بیمار رژیم غذایی سالم داشته باشد. تغذیه صحیح می تواند سرعت بهبود بیمار را افزایش داده و ریسک ایجاد عفونت را حداقل نماید.

مصرف دارو: برای آمادگی انجام عمل زیبایی بینی، فرد باید تمامی انواع داروهایی را که به هر دلیلی مصرف می کند به پزشک اطلاع دهد. چون مصرف برخی داروهای خاص می تواند قبل یا بعد از جراحی برای بیمار مشکل ایجاد کند. به این ترتیب پزشک می تواند بطور موقت مصرف دارو را منع کرده یا داروهای جایگزین بی خطر برای بیمار تجویز نماید.

سیگار کشیدن: مصرف تنباکو می تواند باعث آهسته شدن جریان گردش خون در بدن شود. به خاطر اینکه در این حالت اکسیژن نمی تواند به سرعت به محل های ایجاد شکاف برسد، افراد سیگاری با دوره ریکاوری طولانی تر و ریسک عفونت بالاتر مواجه می شوند.

روزعمل جراحی: شب پیش از عمل جراحی بینی، بیمار باید به خوبی استراحت کرده و از خوردن و نوشیدن هرچیزی چند ساعت پیش از عمل خودداری کند. قبل از مراجعه به بیمارستان یا کلینیک مورد نظر نباید از لوازم آرایشی استفاده شود.

جراحی زیبایی بینی پس از چند هفته بهبود خواهد یافت و افراد لازم است به اقدامات ویژه ای برای بهبود سریع تر توجه کنند.

جهت دریافت مشاوره از دکتر ماریا مرادی می توانید با شماره 88783973 و پیج اینستاگرام دکتر ماریا مرادی ارتباط برقرار کنید.

مراجل قبل از جراحی بینی

قبل از برنامه ریزی رینوپلاستی ، شما باید با جراح خود ملاقات کنید تا در مورد عوامل مهمی که تعیین می کند احتمالاً جراحی برای شما مفید باشد ، صحبت کنید. این جلسه به طور کلی شامل موارد زیر است:

تاریخچه پزشکی شما مهمترین سؤالی که پزشک از شما خواهد پرسید در مورد انگیزه شما برای جراحی و اهداف است. پزشک شما همچنین در مورد تاریخچه پزشکی شما سؤال خواهد کرد – از جمله سابقه انسداد بینی ، جراحی و هر نوع دارویی که مصرف می کنید. اگر اختلال خونریزی مانند هموفیلی دارید ، ممکن است کاندید جراحی زیبایی بینی نباشید.

معاینه بدنی پزشک معاینه جسمی کامل از جمله هر آزمایش آزمایشگاهی مانند آزمایش خون را انجام می دهد. او همچنین ویژگی های صورت و داخل و خارج بینی شما را بررسی می کند.

معاینه فیزیکی به پزشک شما کمک می کند تا تعیین کند که چه تغییراتی باید ایجاد شود و چگونه ویژگی های جسمی شما مانند ضخامت پوست یا استحکام غضروف در انتهای بینی شما ممکن است بر نتایج شما تأثیر بگذارد. معاینه فیزیکی همچنین برای تعیین تأثیر جراحی زیبایی بینی در تنفس شما بسیار مهم است.

عکس شخصی از بینی شما از زوایای مختلف از بینی شما عکس می گیرد. جراح شما ممکن است از نرم افزار رایانه ای برای دستکاری عکس ها استفاده کند تا به شما نشان دهد چه نتیجه ای ممکن است. پزشک شما از این عکسها برای ارزیابی های قبل و بعد از آن ، مرجع در طول عمل جراحی و بررسی های طولانی مدت استفاده خواهد کرد. مهمتر از همه ، عکس ها بحث خاصی را در مورد اهداف جراحی امکان پذیر می کنند.

بحث در مورد انتظارات شما شما و پزشک باید در مورد انگیزه ها و انتظارات خود صحبت کنید. او توضیح می دهد که جراحی زیبایی بینی چه کاری را برای شما انجام می دهد و نتایج شما چه می تواند باشد. طبیعی است که کمی در مورد ظاهر خود صحبت کنید ، اما بسیار مهم است که در مورد خواسته ها و اهداف جراحی خود با جراح خود باز باشید.

اگر چانه کوچکی دارید ، ممکن است جراح شما در مورد انجام جراحی برای تقویت چانه شما با شما صحبت کند. دلیلش این است که یک چانه کوچک باعث ایجاد توهم بینی بزرگتر می شود. در این شرایط نیازی به جراحی چانه نیست ، اما ممکن است باعث بهتر شدن مشخصات صورت شود.

هزینه جراحی زیبایی بینی

ممکن است هزینه جراحی زیبایی بینی به نظر بسیاری از افراد خیلی بالا تلقی شود. اما چون بینی در ظاهر فرد بسیار موثر است توصیه می شود نهایت دقت در انجام این عمل و انتخاب جراح صورت گیرد. تجربه جراح، نوع بینی، منطقه جغرافیایی در تعیین قیمت جراحی موثر است. توصیه می شود با انتخاب بهترین جراح بینی در تهران هزینه های این جراحی را برای دریافت بهترین نتیجه صرف کنید.

سایر مطالب

جراحی بینی گوشتی

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

جراحی بینی استخوانی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

تماس با پزشک