دکتر ماریا مردای 4 رینوپلاستی 4 جراحی زیبایی بینی در زنان ایرانی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی زیبایی بینی در زنان ایرانی

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی زیبایی بینی در زنان ایرانی

در کشور ما اغلب افراد اعم از مرد و زن دارای وسواس در خصوص زیبایی های خود می باشند و بسیار کمال طلب می باشند. این امر به منتهای مراتب در خصوص آقایان نسبت به بانوان نیز صادق تر می باشد. بیشتر آقایان از بزرگ بودن بینی یا افتاده بودن نوک بینی  و نیز پهن بودن و قوز بینی بیشترین شکایات را داشته و از عمده هدفهایی که دارند رفع این عیوب در خصوص بینی شان می باشد. دکتر ماریا مرادی معتقد می باشد که در خصوص جراحی بینی آقایان بایستی یک سری نکات را رعایت کرد تا نتیجه ی مطلبوبی را در خصوص این نوع جراحی داشته باشیم به گونه ای که چهره مردانه پس از جراحی بینی اقایان نیز حفظ  گردد.  چرا که بیشتر مردها  خواستار جمع شدن بینی خود میباشند و بایستی به گونه ای این عمل را انجام دهیم که نتیجه طبیعی را داشته باشیم و مقصود از بینی طبیعی در آقایان در حقیقت بینی با چرخش حدودا 90 درجه نوک بینی است و این که پشت بینی صاف باشد. هر چند که هستند مردانی که خواستار جراحی بینی به حالت غیر طبیعی با چرخش بیش از 90 درجه  هستند ولیکن دکتر مرادی هیچ گاه این نوع جراحی را نه توصیه میک ند و نه پیشنهاد می دهد.

جراحی زیبایی بینی در زنان ایرانی

انحراف بینی عامل دیگری است که در آن نیاز به جراحی بینی احساس میگردد که جراحی زیبایی و انحراف بینی را به طور همزمان نیز الزامی مینماید. انحراف بینی هم در بانوان وجود دارد هم در اقایان که اغلب در مردها بیشتر می باشد.

جراحی زیبایی  بینی در زنان

نتیجه ای را که بانوان از جراحی بینی خواستار هستند با آنچه را که آقایان مطلوب می پندارند اندکی  تفاوت دارد چرا که معیار های زیبایی در بانوان ما با معیارهایی که از لحاظ علمی مکتوب شده است دارای تفاوت هایی میباشد.  چرا که اکثر بانوان ما تمایل به داشتن  بینی ای با شیب ملایم و داشتن نوک بینی ای با چرخش  حدودا 110 درجه میباشد. که تا این حد تغییر برای جراحی بینی معقول  و قابل قبول می باشد . مدتی است که بانوان هم به سوی  جراحی طبیعی بینی نیز روی اورده اند  و بسیار تقاضا برای جراحی بینی عروسکی  کاهش یافته است. چرا که جراحی بینی به شکل عروسکی  برای شخص مشکلات متعددی را از قبیل مشکلات تنفسی و…  ایجاد میکرد. که خوشبختانه این موضوع در سالهای اخیر کاهش چشم گیری را داشته است.

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا مرادی جراح بینی و جراح پلاستیک صورت

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + ده =

تماس با پزشک