دکتر ماریا مردای 4 جراحی زیبایی صورت 4 بهترین جراح ترمیمی بینی در تهران
مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

بهترین جراح ترمیمی بینی در تهران

مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

بهترین جراح ترمیمی بینی در تهران

در هر 10 از جراجراحی های زیبایی بینی ممکن است به جراحی ترمیمی بینی نیاز داشته باشید . در این جراحی ممکن است سوالات زیادی ذهن کاندیدای آن را درگیر کرده باشد . بنابراین رایج ترین سوالات جراحی ترمیمی بینی را در این صفحه پاسخ خواهیم داد .

جراحی بینی ترمیمی را چه مدت بعد از جراحی بینی اولیه می توان انجام داد؟

واقعیتی که وجود دارد این است که جراحی بینی زمانی که صورت می گیرد حداقل باید یک سال از جراحی بگذرد تا نتیجه نهایی جراحی ظاهر شود. در تمام این مدت افراد باید بدانند که بینی تورم خواهد داشت و ممکن است که نتیجه با مطلوب آنها مغایر باشد. به همین جهت پزشکان به مدت یک سال جراحی ترمیمی یا ثانویه را انجام نمی دهند تا بینی به وضعیت عادی و طبیعی برسد و اگر همچنان مراجعه کننده از وضعیت بینی خودش ناراضی بود پزشک دومین جراحی بینی را انجام می دهد تا نتیجه ی مورد درخواست مراجعه کننده حاصل شود.

البته در این مدت پزشکان تمامی شرایط را مورد بررسی قرار می دهند تا هیچ گونه مشکلی در روند جراحی ترمیمی برای مراجعه کننده رخ ندهد.

چه کسانی کاندیدای انجام جراحی ترمیمی بینی هستند؟

اگر یک سال از جراحی بینی بگذرد پزشکان بسیاری از مشکلاتی که بینی می تواند داشته باشد را مورد بررسی قرار می دهند. برای مثال انحراف بینی یا مشکلاتی در عملکرد تنفس در افراد را مورد بررسی قرار می دهند تا در صورت لزوم فرد تحت جراحی ترمیمی بینی قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید
روش های جراحی بینی فانتزی

در بسیاری از موارد برخی از مراجعین درخواست دارند که جراحی ترمیمی بینی انجام شود اما پزشکان در بررسی هایشان هیچ مشکل جدی را برای بیمار تشخیص نمی دهند و صرفا وسواس مراجعه کننده سبب شده است که بخواهند تحت جراحی ترمیمی قرار بگیرند. دراین موارد پزشکان تلاش می کنند از مشکلات و خطراتی که جراحی ترمیمی بینی می تواند داشته باشد با مراجعه کننده صحبت کنند تا وی را متقاعد کنند که قدری از حساسیت ها و وسواس های بی مورد خود دست بردارند.

درصد موفقیت در جراحی ترمیمی بینی کسانی که جراحی ترمیمی بینی انجام دادند چقدر است؟

مساله ای که وجود دارد این است که پزشک باید کسی را که کاندید انجام جراحی ترمیمی است را به دقت مورد بررسی قرار دهد و درصورتی که فرد واقعا با مشکلاتی جدی روبروست تحت عمل جراحی ترمیمی بینی قرار دهد. در غیر این صورت تشخیص اشتباه و جراحی هر مراجعه کننده ای می تواند بعد ها باعث بروز مشکلاتی شود.

خوش بختانه اگر تشخیص درست باشد و مراجعه کننده واقعا به جراحی ترمیمی نیاز داشته باشد درصد موفقیت جراحی ترمیمی بینی افزایش خواهد داشت.

اصولا علت انجام جراحی ترمیمی بینی چیست؟

اساسا افرادی که متقاضی انجام جراحی ترمیمی بینی دارند دو دسته اند:

عده ای از مراجعه کنند گان با مشکلات جدی و پیامد های بدی در پی جراحی بینی اولیه خودشان هستند. این افراد به دلایل مختلفی بعد ازاینکه جراحی بینی اولیه را انجام دادند در بخش ظاهری یا در بخش عملکردی بینی شان مشکلاتی را تجربه می کنند. از جمله این مشکلات می توان به انحراف بینی در اینان یا اینکه کج شدن تیغه بینی به سمتی خاص اشاره کرد. در مواقعی نیز افرادی هستند که با مشکلات تنفسی روبرو می شوند و این عارضه در هنگام خوابیدن در شب بسیار برایشان ناخوشایند خواهد بود.

در این موارد افراد تصمیم می گیرند که تحت جراحی ترمیمی بینی قرار بگیرند و برای رفع مشکلات و عارضه های پیش آمده اقداماتی خاص را انجام دهند. در این موارد پزشکان نیز با این مراجعه کنند گان کاملا همدل و همسو هستند و تمامی اقدامات لازم برای رفع مشکل را برای اینان انجام می دهند.

بیشتر بخوانید
زمان مناسب جراحی ترمیمی بینی

اما به هر روی پزشکان نیز تا قدری قاعده کار و جراحی ترمیمی بینی را نیز رعایت می کنند. یکی از آن قواعد این است که نباید در کمتر از یک سال این تصمیم عملی شود زیرا می تواند خطراتی جدی را برای افراد به همراه داشته باشد.

اما دسته دوم افراد که خواستار و علاقه مند به انجام جراحی ترمیمی بینی هستند کسانی اند که مشکلی در بخش بینی شان وجود ندارد. در واقع بینی کاملا با ساختار صورت هماهنگ است، زیبا است، انحرافی ندارد، مشکلاتی را نیز در بخش تنفسی نیز تجربه نمی کنند.

در این موارد مشاهده می شود که افرادی که وسواس های زیادی دارند در صدد هستند مجددا تحت جراحی بینی قرار بگیرند. دراین موارد پزشکان تمامی مشکلات و ریسک هایی که در مسیر جراحی ترمیمی بینی است را برای آنان بازگو می کنند. تمامی تلاش پزشکان دراین موارد این است که مراجعین خود را متقاعد کنند تا از این تصمیم پر خطر دست بردارند. درمواردی پزشکان تسلیم خواسته افراد نمی شوند و قاطعانه با عدم همکاری با مراجعه کننده از بروز بسیاری از مشکلات برای مراجعه کننده پیشگیری انجام می دهند.

 

جهت دریافت مشاوره از دکتر ماریا مرادی می توانید با شماره 88783973 و پیج اینستاگرام دکتر ماریا مرادی ارتباط برقرار کنید.

هزینه جراحی ترمیمی بینی چقدر است؟

هزینه جراحی ترمیمی بینی یکی از موضوعاتی است که بسیاری افراد را به خود درگیر کرده است. اما باید بدانید که در سراسر دنیا یکی از قاعده هایی که وجود دارد این است که جراحی ترمیمی بینی هزینه ای بالاتر نسبت به جراحی بینی اولیه دارد.

بسیاری از عوامل در تغییر هزینه جراحی ترمیمی بینی نقش دارد. یکی از این عوامل تکنیک جراحی است. مثلا در مواردی پزشکان باید غضروفی را از ناحیه دنده مراجعه کننده خود بردارند و به بخش بینی پیوند بزنند. در این جراحی به دلیل اینکه روندی سخت و نیز حساس باید طی شود پزشکان هزینه هایی متناسب با روند و تکنیکی که برای جراحی بکار می گیرند دریافت می کنند.

بیشتر بخوانید
لیفت ابرو

در مواردی نیز اقدامات ترمیمی چندان پیچیده نیست و پزشکان با انجام چند اقدام ساده می توانند مشکل مراجعه کننده را برطرف سازند. قطعا در این موارد هزینه های کمتری برای مراجعه کننده در بر خواهد داشت.

عوامل دیگر موثر بر تغیر هزینه ها نیز میزان تخصص و تجربه پزشک نیز می باشد. هرچقدر پزشک تخصص بالاتر و مهارت بیشتری داشته باشد قطعا نتیجه ای بهتر پدید خواهد آمد و نیز در میزان هزینه دریافتی تفاوت هایی وجود خواهد داشت.

سایر مطالب

جراحی بینی گوشتی

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

جراحی بینی استخوانی

بهترین جراح رینوپلاستی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

عمل بینی در تهران

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 6 =

Call Now Buttonتماس با پزشک