دکتر ماریا مرادی / جراحی بینی / بهترین جراح بینی تهران | نمونه کارهای فوق العاده دکتر ماریا مرادی
مدت زمان مطالعه ۲۸ دقیقه

بهترین جراح بینی تهران | نمونه کارهای فوق العاده دکتر ماریا مرادی

امروزه عمل بینی به یکی از رایج‌ترین عمل‌های زیبایی در دنیا تبدیل شده. یه سر که توی خیابون بزنی، می‌بینی که انگار نصف مردم بینی شان را عمل کرده اند! شاید خودت هم جزو کسایی باشی که به عمل بینی فکر می‌کنی و دنبال یه جراح بینی خوب می‌گردی. تو این مقاله همراه ما باشید تا با یک دیدگاه ساده و دوری از اصطلاحات تخصصی، یک راهنمای جامع برای انتخاب بهترین جراح بینی به شما ارائه دهیم. می‌خواهیم یک مسیر روشن و واضح رو پیش روی شما بذاریم تا با خیالی آسوده، قدم در راه رسیدن به آرزوتون بردارید. یادت باشه که عمل بینی یک عمل جدی است و باید با دقت و وسواس زیادی انجام شود. فریب تبلیغات الکی و قیمت‌های پایین رو نخور و حتما قبل از عمل، تحقیقات کاملی انجام بدهید.

بهترین جراح بینی تهران - دکتر ماریا مرادی

 

اولین سوال برای هر شخصی که میخواهد بینی اش را عمل کند ، این است که بهترین جراح بینی کیست ؟ یک جراح بینی خوب کسی است که زیباجو بتواند به او اعتماد کرده و با او احساس راحتی کند. دکتر مرادی ، جراح خوب بینی در شهر تهران با انجام عمل بینی بر روی بینی بسیاری از مراجعین و زیباجویانی که از خارج تهران و حتی خارج از کشور به او مراجعه نموده و جراحی خود را به دست او سپرده و رضایت خود از نتیجه جراحی را اعلام نموده اند، صاحب افتخار جلب اعتماد زیباجویان خود گردیده است و بعنوان بهترین جراح بینی تهران ، شناخته شده است.

از آنجاییکه انتخاب یک جراح زیبایی بینی ، فرایندی مهم و حساس می باشد و نمی توان تنها به نظر دیگران یا اطلاعات ارائه شده در شبکه های اجتماعی یا رسانه های جمعی اکتفا نمود، بنابراین انجام تحقیقات فردی برای دستیابی به یک تصمیم گیری قطعی و صحیح از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شاید از خود بپرسید که برای انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی تهران از کجا باید شروع کنیم و چه اقداماتی را باید انجام دهیم. ما شما را با ارائه اطلاعات مرحله بندی شده، در این مسیر همراهی می کنیم.

لیست بهترین جراحان بینی

برای آسان تر شدن پروسه انتخاب بهترین دکتر جراحی بینی در تهران یا هر شهر دیگری ، می توانید ابتدا یک لیست تهیه کنید. با در دست داشتن یک لیست طبقه بندی شده از اسامی بهترین جراحان بینی به همراه تجربه و سابقه فعالیتشان در زمینه راینوپلاستی که حرف اول در موفقیت آمیز بودن پروسه می باشد ، می توانید دقیق تر تصمیم گیری کنید.

بهترین جراح بینی تهران کیست؟

انتخاب بهترین دکتر بینی ، فرایندی است که در اجرای آن باید دقت عمل بالایی به خرج داده شود. در طول فرایند گزینش جراح خوب بینی در نظر گرفتن برخی فاکتورها برای نزدیک تر شدن به نقطه دستیابی به یک نتیجه مطلوب از فرایند ، الزامی می باشد. از جمله مشخصه های بهترین جراح بینی تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • برخورداری از دانش آکادمیک
 • فعالیت در زمینه های درمانی مرتبط با عمل بینی در سطح گسترده
 • قابلیت اجرای انواع تکنیک های مربوط به جراحی
 • آشنایی و احاطه کامل بر به روز ترین و جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها و متد این حوزه
 • آگاهی کامل از جدیدترین تئوری ها در حوزه رینوپلاستی
 • برخورداری از نگاه هنری منحصر به فرد و یونیک در زمینه عمل جراحی بینی
 • احاطه کامل بر استاندارد طلایی و قابلیت برقراری یک ارتباط سالم مبتنی بر احترام و شفاف سازی تمام جوانب فرایند جراحی
 •   برخورداری از سابقه ای درخشان و کارنامه کاری چشمگیر در زمینه جراحی

پس برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران باید موارد فوق را در نظر بگیرید.

با انتخاب یک جراح بینی خوب صاحب چه امتیازاتی می شوید؟

تشریح تمامی آنچه بهترین جراح بینی تهران می تواند در بینی بیمار خلق کند در این مقال نمی گنجد. کافی است بگوییم که وقتی بینی ایرادات ظاهری یا فانکشنال دارد یا زمانی که بینی با سایر بخش های صورت هیچگونه تقارن و هارمونی ندارد جراح خوب بینی می تواند این ایرادات را به پشتوانه دانش، نگاه هنری و به خدمت گرفتن جدیدترین و مدرن ترین تکنولوژی های روز رفع کند.

کلیه جنبه های مرتبط با جراحی بینی سفارشی بیمار در طول جلسه مشاوره به بحث گذاشته می شود. بهترین جراح بینی تهران توضیحی اجمالی و قابل درک از دلایل نیاز به رفع ایرادات آناتومیکی بینی را در اختیار بیمار قرار می دهد و تشریح می کند که چرا برخی ایده های بیمار بر روی بینی او قابل اجرا نیست. نهایتاً بهترین برنامه ریزی برای محقق شدن هدف خلق یک شکل ظاهری طبیعی و یک عملکرد نرمال در بینی ترسیم می شود.

توضیحات دکتر ماریا مرادی در خصوص رینوپلاستی برای بازسازی و ترمیم دورسال

 

راه حل های نوآورانه و نتایج سفارشی با بهترین جراح بینی تهران

بینی تنها بخشی از صورت است ولی تاثیر آن بر روی کل چهره بسیار چشمگیر است. اگر دوست دارید چهره تان را ارتقا دهید و به جذابیت آن بیافزایید ، رینوپلاستی به دست جراح زیبایی بینی خوب در تهران راه حل شماست. نوع جراحی و تکنیک های انتخاب شده توسط جراح بینی خوب تهران به بهبود شکل و اندازه بینی کمک کرده و یک چهره متوازن را خلق می کند. مشکلات فانکشنال از قبیل گرفتگی بینی نیز درمان می شود. بهترین جراح بینی تهران گاهی در صورت نیاز انجام همزمان پروسیجرهای زیبایی صورت از قبیل لیفت صورت یا لیفت ابرو یا جراحی چانه را نیز توصیه می کند. همه این پیشنهادات هدف ارتقا جذابیت چهره شما را دنبال می کند.

عمل کردن بینی یک عملیات بسیار پیچیده است که سالها مهارت و تجربه را می طلبد. بهترین جراح بینی تهران باید از مهارت سطح بالایی برخوردار باشد تا بتواند بهترین نتیجه را خلق کند. اگر قصد دارید بینی خود را عمل کنید حتماً یک متخصص با تجربه را انتخاب کنید که بتواند با استفاده از تکنیک های کانتورینگ بینی نوآورانه مسیر جراحی بینی شما را در جهت دستیابی به یک نتیجه ایده آل و متناسب با نیازهای سفارشی هر بیمار هدایت کند.

آیا جراح بینی منتخب شما دارای بورد تخصصی می باشد؟

اولین قدم در فرایند انتخاب بهترین جراح بینی تهران این است که شما باید مطمئن شوید که جراح زیبایی بینی دارای بورد تخصصی می باشد. یک پزشک یا جراح بینی دارای بورد تخصصی، فردی است که آموزش ها و دوره های لازم را به اتمام رسانده و با موفقیت آزمون های مربوطه برای دریافت مدرک و گواهی در تخصص مربوطه را جهت انجام فعالیت های پزشکی و جراحی، سپری کرده است.

جراحان بینی در زمینه جراحی پلاستیک یا تخصص حلق و گوش و بینی، دارای بورد تخصصی می باشند. البته، تمام پزشکانی که دارای بورد تخصصی در جراحی پلاستیک یا تخصص حلق و گوش و بینی هستند، الزاماً جراح بینی نمی باشند. علاوه بر متخصصان حلق و گوش و بینی که گاهی جراحی زیبایی انجام نمی دهند، حتی گاهی برخی از پزشکانی که روندهای زیبایی را انجام می دهند نیز در این زمینه، صاحب تخصص نمی باشند. بنابراین، هر چند بورد تخصصی بعنوان یک پیش نیاز الزامی برای جراحی محسوب می شود، ولی شما نباید به این مطلب اکتفا کنید.

تجربه و تخصص بهترین جراح بینی تهران را ارزیابی کنید.

تجربه یک جراح در انجام عمل زیبایی بینی یک فاکتور بزرگ در تبدیل کردن آنها به گزینه ای خوب برای عمل بینی شما می باشد. کسب اطلاعات درباره تجربه بهترین جراح بینی تهران و تعداد جراحی های بینی انجام شده توسط وی در طول عمر شغلی خود و از همه مهم تر اطلاع از رضایت بیمارانی که توسط وی عمل بینی انجام داده اند ، از اهمیت بالایی برخوردار است. حتماً تحقیقات آنلاین و آفلاین را درباره پیش زمینه حرفه ای جراحان مورد نظر خود انجام داده و رزومه آنها را مطالعه کنید. پزشکانی که هزاران جراحی انجام داده اند، قطعاً با تجربه تر بوده و در مقایسه با جراحان تازه کار که در ابتدای مسیر شغلی خود هستند، تجربه بیشتری دارند.

مشاهده عکس های قبل و بعد بیماران بهترین جراح بینی تهران

دانش و تجربه جراح بینی، در نتایجی که در زیباجویان او نمود می کند، جلوه گر می شود.عکس های قبل و بعد زیباجویان جراح، در واقع سند کاری او محسوب شده و روش بسیار خوبی برای ارزیابی مهارت ها و سبک کار جراح و انتخاب او بعنوان بهترین جراح بینی تهران به شمار می آید. موضوع مهم تر اینکه با تحقیق کردن درباره عکس های قبل و بعد از جراحی زیباجویان جراح بینی مورد نظرتان می توانید نتیجه جراحی در بینی های شبیه به بینی خودتان را از نظر اندازه و شکل مشاهده کرده و ببینید که بینی شما نیز بعد از عمل به دست این جراح به چه شکلی در خواهد آمد. این موضوع بسیار حائز اهمیت است، چون برخی پزشکان در برخی موارد خاص بسیار خوب عمل می کنند. مثلاً برخی جراحان در جراحی های استخوانی و برخی دیگر در عمل بینی های گوشتی بهتر هستند.

همچنین، از آنجایی که سبک بینی ها با یکدیگر متفاوت هستند، برخی بهترین جراحان بینی ممکن است در یک سبک خاص، مهارت زیادی داشته باشند. برای مثال ممکن است یک جراح، عمل بینی طبیعی را خوب انجام دهد و دیگری عمل بینی عروسکی را به خوبی انجام دهند. بنابراین اگر به دنبال داشتن بینی کوچک و سر بالا هستید، این جراح گزینه انتخابی خوبی برای شما محسوب می شود.

گفتگو با بیماران قبلی برترین جراح بینی

صحبت کردن به طور مستقیم با افرادی که جراحی را انجام داده اند، یک روش خوب برای به دست آوردن اطلاعات درجه یک درباره یک جراح خوب بینی می باشد. حتماً با آنها درباره تجربه جراح بینی و اینکه آیا آن زیباجو از انتخاب او راضی است یا خیر، صحبت کنید. این افراد نه تنها می توانند درباره سطح رضایت خود از تجربه جراح، اطلاعات خوبی را به شما ارائه دهند، بلکه شما می توانید نتیجه عمل را نیز در بینی آنها مشاهده کنید که در انتخاب بهترین جراح بینی تهران کمک شایانی به شما میکند.

می توان با توجه به نظر کاربران بهترین جراح بینی تهران را مشخص کرد ؟

یکی از استراتژی های کاربردی برای انجام یک کار به نحو احسن یا گزینش در امری ، مشورت با افرادی است که در این زمینه تجربه دارند. تجربه مثبت و منفی هر کدام می توانند تاثیر گذار باشند ؛ چرا که شما از کارهایی که باید و نباید انجام دهید آگاه می شوید.

برای عمل کردن بینی تان نیز نیاز دارید تا یک دکتر خوب را انتخاب کنید. نظرات کاربران و کسانی که قبل از شما تحت این پروسه قرار گرفته اند به شما در خصوص نحوه انتخاب بهترین جراح بینی تهران اطلاعات بیشتری داده و با دید باز تری می توانید این تصمیم گیری مهم و تاثیر گذار را انجام دهید.

البته این را هم به شما بگوییم که تنها با تکیه بر این عامل نمی توانید درست ترین تصمیم را بگیرید ؛ بلکه از این فاکتور باید در کنار سایر فاکتورهای مهم و تعیین کننده یک جراح خوب بینی در تهران استفاده نمایید.

نمونه کار جراحی بینی بهترین جراح بینی تهران 

 

ارزیابی قدرت برقراری ارتباط دکتر عمل بینی با بیمار

مشاوره قبل از جراحی با بهترین جراح بینی تهران یکی از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی بینی است دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد ؛ چون در این مدت زمان، بیمار می تواند با جراح خوب بینی درباره خواسته های خود از روند جراحی صحبت کرده و دغدغه های خود از روند را بازگو کند. یک جراح بینی خوب، کسی است که به این گفته های زیباجو اهمیت داده و با صبوری به آنها گوش دهد و بخشی از زمان جلسه را به شفاف سازی مسائل مرتبط با عمل بینی ، خطرات بالقوه و مراقبت های بعد از جراحی بینی ، اختصاص دهد.

بعلاوه جراح بینی باید قادر باشد به شیوه ای با شما صحبت کند که استرس شما قبل از جراحی به حداقل برسد. همچنین باید در پاسخ گویی به تمام سوالات شما درباره هر چیز مرتبط با عمل، اشتیاق نشان دهد. بنابراین حتی اگر جراح بسیار ماهر باشد ولی نتواند رضایت شما را جلب کرده و انتظارات شما را درک کند، نمی تواند بعنوان بهترین جراح بینی تهران برگزیده شود. یک جراح خوب باید به طور شفاف، آنچه را که شما از جراحی انتظار دارید، درک کند تا بتواند بهترین نتیجه ای که مطلوب شما بوده و با توجه به انتظارات منطقی، قابل حصول است به شما ارائه دهد.

بنابراین شما باید به توانایی پزشک در برقراری ارتباط خوب با بیمار توجه ویژه داشته باشید و تلاش کنید پزشکی را انتخاب کنید که  دارای قابلیت برقراری ارتباط قوی با زیباجوی خود باشد. البته تا زمانی که خودتان در جلسه مشاوره قبل از عمل شرکت نکنید و در فضای گفتگوی رو در رو با بهترین جراح بینی تهران قرار نگیرید، نمی توانید سطح توانایی او در برقراری ارتباط با بیمار را محک بزنید. بسیاری از جراحان بینی با ایجاد کانال های شبکه های اجتماعی یا یو تیوب، ویدیوهای مشاوره با بیماران خود را پست کرده و در اختیار عموم قرار می دهند.

ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران

به طور کلی، بهترین جراح بینی تهران دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • توانایی برقراری ارتباط با بیمار و گوش کردن به تمایلات و دغدغه های او با صبر و حوصله بالا
 • تمایل به ارائه توضیحات دقیق با توجه به جنبه های مختلف جراحی از قبیل نوع جراحی، نتایج آتی، مشکلات بالقوه، باید ها و نباید های قبل و بعد از جراحی، زمان ریکاوری و غیره
 • تمایل به توجه نمودن به ترجیحات شخصی بیمار
 • درک خوب بهترین جراح بینی تهران از هارمونی ویژگی های مختلف صورت، در نظر گرفتن تناسبات صورت در زمان انجام جراحی
 • اولویت دادن سلامت و رفاه بیمار
 • داشتن بورد تخصصی در جراحی پلاستیک یا تخصص حلق و گوش و بینی
 • بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز جراحی بر اساس نیازهای فردی هر بیمار ( اجتناب از استفاده از روش کوکی کات)
 • ارزش نهادن به پشتیبانی فالوآپ، به گونه ای که بیمار در صورت نیاز به کمک در دوره ریکاوری بتواند از کمک جراح بهره مند شود

 

بهترین جراح بینی تهران - ماریا مرادی

 

روش انتخاب بهترین جراح بینی تهران

برای اینکه بتوانید در انتخاب بهترین جراح موفق عمل کنید، لازم است با فرم بینی خود آشنایی داشته باشید و هدف از این جراحی را در ابتدا برای خود مشخص نمایید. برای مثال اگر بینی گوشتی دارید لازم است بهترین جراح بینی که در زمینه جراحی های بینی گوشتی مهارت دارد پیدا نمایید و سوابق و تجربه های عمل زیبایی بینی گوشتی جراح مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهید. هم چنین افرادی که برای ترمیم بینی خود به دنبال بهترین جراح هستند، پیدا کردن بهترین جراح برای این افراد از اهمیت بیشتری برخوردار است. بنابراین لازم است اقدام به پیدا کردن بهترین جراح بینی تهران نمایند که عمل های ترمیم بینی را با موفقیت بالایی انجام می دهد.

در جلسه مشاوره قبل از جراحی لازم است تمام سوالات خود را بپرسید و در صورت داشتن هرگونه مشکل و بیماری یا مصرف داروی خاص به جراح زیبایی بینی  اطلاع دهید. انتظارات معقولی داشته باشید و به توصیه و راهنمایی های جراح خود برای رسیدن به نتیجه مطلوب بعد از جراحی به دقت گوش دهید.

بسیاری از بیماران ممکن است بعد از جراحی در سال های اول از فرم بینی خود رضایت داشته باشند و بعد از گذشت زمان با مشکلاتی رو به رو شوند و بینی آن ها دچار بد فرمی هایی شود. بنابراین در هنگام انتخاب بهترین جراح بینی تهران باید دقت داشته باشید و با بیمارانی که سال های گذشته با پزشک مورد نظر شما جراحی داشته اند صحبت کنید. زیرا در صورتی که جراحی اصولی و درست انجام شود و مراقبت های بعد از عمل که توسط جراح خوب بینی تهران ارائه می شود رعایت گردد . بینی نباید با گذشت زمان دچار تغییر شود.

آیا اکتفا کردن به اطلاعات فضای مجازی در انتخاب بهترین جراح بینی تهران کافیست؟

بدون شک با توجه به پیچیده بودن و حساس بودن فاز انتخاب و ارتباط مستقیم آن با دستیابی به یک نتیجه دلچسب، اکتفا کردن به فضای مجازی و اطلاعات آن در پروسه انتخاب نمی تواند در اجرای موفقیت آمیز این ماموریت زیباجو کفایت کند. بنابراین لازم است با گسترش دادن دامنه تحقیقات خود، از طرق دیگر که منابع خوبی برای آن ارائه شده، کار تحقیق را به شکلی جامع تر انجام دهیم تا به واسطه انجام فرایند انتخاب به شکلی کامل و جامع و بدون نقص، راندمان موفقیت خود را از نتیجه جراحی بالاتر ببریم.

هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی تهران

کشور ما ایران جزو کشورهایی است که هزینه جراحی بینی در آن معمولاً در مقایسه با سایر کشورها کمتر می باشد . البته علیرغم پایین بودن هزینه جراحی در کشور مان ایران، رضایت مندی از خدمات ارائه شده ، در سطح بسیار بالایی قرار دارد. شما می توانید با انجام این جراحی در ایران و انتخاب مدل جراحی مورد نظرتان، با هزینه ای کمتر در مقایسه با سایر کشور ها، از خدمات فوق العاده ای بهره مند شده و از نتیجه جراحی خود لذت ببرید. دکتر ماریا مرادی ، بهترین جراح بینی تهران ، رویای داشتن صورتی زیبا در شما را با خلق شکل بینی که همیشه در آرزوی داشتن آن بوده اید، به حقیقت تبدیل می کند.

بهترین جراح بینی خانم در تهران

عمل بینی یکی از پر چالش ترین تکنیک های جراحی پلاستیک است که تاثیرات آن می تواند واضح ترین آثار را در چهره بیمار بر جای گذارد. در زمان انتخاب بهترین جراح بینی تهران ، موضوع تجربه و مهارت جراح را نادیده نگرفته و کم اهمیت جلوه ندهید.

دکتر ماریا مرادی بهترین جراح بینی خانم در تهران دهه ها عمر کاری خود را صرف خلق نتایجی چشم نواز در صورت بیماران کرده و به پشتوانه تجربه و بهره گیری از به روزترین و پیشرفته ترین متدها و ترندها توانسته است با ارتقاء زیبایی بینی، در کنار زیبایی طبیعی سایر بخش های صورت، بیماران خود را از لذت برخورداری از چهره ای جذاب بهره مند سازد .

وی در بر شمردن نکات کلیدی که رمز اجرای موفقیت آمیز و یونیک پروسیجرهای جراحی او در طول این چندین دهه بوده است، تمرکز بر روی کل صورت، به کار گیری نگاه و چشم انداز هنری آمیخته با دانش و تلاش برای خلق نتیجه کاملاً طبیعی را بر می شمرد.

چگونه بهترین جراح بینی خانم و با تجربه در تهران را بیابیم؟

در پروسه انتخاب بهترین جراح بینی تهران بهتر است کارتان را با گوگل کردن آغاز کنید. لیستی از اسامی پزشکانی که با عنوان بهترین ها در حوزه جراحی بینی معرفی شده اند را تهیه کرده و سپس شروع به تحقیق درباره سوابق تحصیلی، آموزشی و پزشکی و کاری آنها کنید. به مرور لیست تهیه شده، کوتاه و کوتاه تر می شود تا جایی که بتوانید برای پروسه مشاوره آماده شوید. قرار ملاقاتی را با جراحان بینی بالقوه مقرر کرده و در طول جلسه، سوالات و دغدغه های خود را در خصوص انتظارات و اهدافی که از جراحی بینی دنبال می کنید، مطرح کنید.

سطح توانایی جراح بینی تهران در برقراری یک رابطه مبتنی بر اعتماد را بعنوان یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در کنترل استرس های طبیعی بیمار در قدم گذاشتن در یک فرایند جراحی محک بزنید. با مشاهده عکس های قبل و بعد از جراحی، به خودتان فرصت مشاهده نتیجه واقعی عمل انجام شده به دست جراح بینی منتخب را بدهید. دقت عمل و وسواس به خرج دادن در فاز انتخاب بهترین جراح بینی تهران هر چند ممکن است پروسه ای زمانبر و گاهاً طاقت فرسا باشد ولی می تواند ضامن موفقیت تان در دستیابی به بیشترین میزان بهره برداری از هزینه مالی و زمانی صرف شده در این فرایند به شمار آید.

توضیحات بهترین جراح بینی به پرسش های پرتکرار بیماران

 

 

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

رینوپلاستی یکی از پر طرفدار ترین جراحی های زیبایی در سراسر دنیاست و به جنسیت یا سن بخصوصی محدود نمی شود. این جراحی حتی در میان آقایان نیز طرفداران بسیاری دارد. آقایان نیز با اهداف زیبایی یا درمانی ، اقدام به انجام عمل بینی می کنند. عمل بینی ، می تواند تاثیرات روانشناختی بسیار مثبتی را بر روی فرد بر جای گذارد و با توجه به ذاتی بودن زیبایی دوستی در انسان ، این فرایند جراحی ، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

مطالعات انجام شده و تجریبات پزشکی نشان می دهد که بیشتر آقایان ، در صورت اقدام به انجام جراحی با هدف زیبایی ، خواهان داشتن بینی هستند که ویژگی های مردانه در آن حفظ شده باشد. به همین جهت عمل بینی با مدل طبیعی ، یکی از محبوب ترین مدل ها در میان آقایان است. بهترین جراح بینی تهران ، برای جراحی آقایان ، اغلب زاویه بین لب بالا و بینی را 90 درجه در نظر گرفته و اندازه بینی را به گونه ای تغییر می دهد که تناسب آن با سایر بخش های صورت ، به خوبی رعایت شود.

برترین جراح بینی زنانه در تهران

دلایل متعددی وجود دارد که بواسطه آن بانوان به سمت جراحی بینی ترغیب می شوند. تمایل به برخورداری از یک بینی متوازن تر با نمای خوش فرم تر از روبرو و نیمرخ یکی از اصلی ترین دلایل تمایل به انجام این جراحی است. با توجه به اینکه چشم اندازهای زیبایی در افراد مختلف متفاوت است، یک بهترین جراح بینی تهران به دغدغه های هر بیمار خود گوش می دهد و هدف نهایی او براورده نمودن انتظارات منطقی بیمار و اجرای فرایند به گونه ای است که بتواند برازنده ترین نتیجه را بر روی چهره بیمار خلق نماید.

زنان اغلب به داشتن بینی کوچک تر و ظریف تر علاقمند هستند و هر چند کل فرایند در هر دو جنسیت زن و مرد تقریباً مشابه است ولی با توجه به تفاوت های آناتومیکی آنها، بهترین جراح بینی تهران ملاحظاتی را در اجرای فرایند جراحی برای هر یک از این دو جنسیت مد نظر قرار می دهد. زنان بعد از قرار گرفتن تحت جراحی بینی از مزایای زیر بهره مند می شوند:

 • رفع برآمدگی ناهنجار روی پل بینی که با عنوان قوز شناخته می شود.
 • خلق شکل ظاهری دوست داشتنی تر در بینی
 • اصلاح طول بینی متناسب با شکل صورت
 • خلق هارمونی بین بینی و سایر بخش های صورت
 • بالا رفتن اعتماد به نفس

شرکت در جلسه مشاوره با بهترین جراح بینی تهران و بحث درباره بهترین گزینه ها برای خلق دوست داشتنی ترین نتیجه و نیز بهره مند از تکنولوژی نرم افزار مدل سازی سه بعدی برای دستیابی به یک پیش فرض به تصویر کشیده شده از نتیجه جراحی بینی زنانه، اقداماتی است که می تواند به شما کمک کند تا با اطمینان بیشتری قدم در مسیر تجربه کردن یکی از هیجان انگیز ترین، دوست داشتنی ترین و به یاد ماندنی ترین اتفاقات زندگی تان بگذارید.

 

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

بینی غضروفی ، یکی از انواع بینی است که ویژگی بارز آن داشتن پوستی نازک با قابلیت انعطاف پذیری بالا می باشد. این بینی میدان مانور را برای جراح ، گسترده نموده و از محدودیت های کمتری برای خلق ویژگی های زیبا در بینی ، برخوردار می باشد. یکی از مشخصه های این نوع بینی ، وجود قوز بر روی پل بینی است که به دلیل ناهموار نمودن پل بینی ، باعث بروز بدشکلی در بینی می شود که از نمای نیمرخ ، بارز تر است. به گفته جراح بینی غضروفی در تهران ، جراحی این نوع بینی در مقایسه با بینی های گوشتی از چالش های کمتری برخوردار بوده و به جرات می توان گفت که با یک اجرای بی نظیر هنرمندانه و علمی بهترین جراح بینی تهران ، می توان انتظار بهره مند شدن از زیباترین بینی را داشت.

نظر کسانی که توسط بهترین جراح زیبایی بینی تهران ، رینوپلاستی انجام داده اند

 

کلیدی ترین اقدامات بهترین جراح بینی تهران ، در طول پروسه جراحی :

 • یک جراح بینی خوب در تهران ، به جلسه مشاوره بعنوان یک جلسه بسیار حیاتی برای تبادل اطلاعاتی ارزشمند و تاثیر گذار در کسب یک نتیجه رضایت بخش می نگرد.
 • دکتر بینی خوب ، جلسه مشاوره را به عنوان فرصتی می شناسد که یک همکاری تاثیر گذار بین بیمار و جراح خوب بینی در آن شکل می گیرد که می تواند برای هر دو ، در مسیر عمل زیبایی بینی ، ثمرات بسیاری را به همراه داشته باشد.
 • بهترین جراح بینی تهران با انجام معاینات لازم ، به بررسی ویژگی های بینی بیمار بالقوه خود پرداخته و با دریافت اطلاعات شفاف در خصوص سابقه پزشکی ، جراحی های قبلی ، داروهای مصرفی و بیماری های احتمالی که فرد به آنها مبتلا است ، طرح درمان ایمنی را برای بیمار خود ترسیم می کند.
 • او نظرات و ایده ها و خواسته های بیمار خود را صبورانه می شنود. در صورت غیر منطقی بودن این خواسته ها ، پزشک ، به زبانی ساده و قابل فهم ، مطلب را برای بیمار شفاف سازی نموده و او را در اخذ یک تصمیم صحیح و واقع بینانه ، یاری می رساند.

 

 

بهترین جراح بینی گوشتی و استخوانی در تهران

در میان انواع بینی ها ، نوع گوشتی جراحی چالش برانگیز تری را شامل می شود. به سبب ضعیف بودن ساختار ، لازم است بهترین جراح بینی تهران با بالاترین دقت این عمل را به انجام برساند. از این رو حتما بهترین جراح بینی گوشتی در تهران که با تمامی جوانب عمل آشنا بوده و تسلط کامل بر ساختار دماغ گوشتی دارد را انتخاب کنید.

بینی استخوانی در واقع به بینی اشاره دارد که از بافت غضروفی قوی و محکمی برخوردار است. تقریباً دو سوم بینی از غضروف تشکیل شده و یک سوم آن استخوانی است. در بینی های استخوانی معمولاً برآمدگی به نام قوز وجود دارد که بدشکلی آن کل صورت را تحت تاثیر قرار می دهد و گلایه عمده بیمارانی است که برای جراحی بینی استخوانی اقدام به جراحی کرده اند. بیماران دارای بینی استخوانی به واسطه ویژگی های بینی شان یعنی پوست نازک و بافت غضروفی محکم، در صورت برداشتن یک قدم درست در مرحله انتخاب جراح بینی استخوانی خوب در تهران ، می توانند منتظر یک نتیجه فوق العاده، چشم نواز و حقیقتاً تحسین برانگیز از جراحی خود باشند.

بهترین جراح بینی ترمیمی تهران

عمل ترمیم بینی ، از حساسیت های خاصی برخوردار بوده و باید با احتیاط به انجام برسد. یکی از علت هایی که فرد به چنین عملی نیاز پیدا می کند ، عدم انتخاب بهترین جراح بینی تهران برای رینوپلاستی اولیه است. پس این اشتباه را برای عمل ترمیمی بینی تکرار نکنید و به بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران مراجعه نمایید

 جراح بینی طبیعی خوب در تهران

فاکتور شماره یک در انتخاب بهترین جراح بینی تهران این است که جراح بالقوه شما به پشتوانه علم تجربه و چشم انداز هنری به دست آمده در طی سالها فعالیت در این حوزه بهترین مدل برازنده صورت هر بیمار را به او پیشنهاد دهد. این برای بیمار به معنی دستیابی به بینی است که طبیعی ترین شکل ظاهری را بر روی صورت بیمار داشته و بیمار از دستیابی به این نتیجه بسیار خرسند است.

انتخاب بهترین جراح بینی تهران که چشم انداز هنری او با سلایق شما هماهنگ است می تواند منجر به خلق یک نتیجه رضایت بخش شود. با ملاحظه گالری عکس های بیماران جراحی شده به دست جراح بالقوه خود می توانید اطلاعاتی را در خصوص سطح این هماهنگی به دست آورید.

نظر بیماران در مورد عمل توسط بهترین جراح بینی تهران

 

 

عدم انتخاب بهترین جراح بینی ، چه پیامدهایی دارد ؟

در صورتی که به بهترین جراح زیبایی بینی مراجعه نکنید ، مهم ترین اتفاقی که برای شما می افتد رسیدن به نتیجه نامطلوب می باشد. همانطور که می دانید دکتر بینی در نتیجه عمل نقش بسیار پررنگی دارد ؛ چرا که مهمترین مرحله ، یعنی اعمال تغییرات به دست ایشان صورت می گیرد. حال فرض کنید جراح انتخابی شما فاقد تجربه و آگاهی لازم در خصوص رینوپلاستی و موارد مرتبط با آن باشد ؛ به نظر شما چه پیش می آید؟ مشخصا این فرد نمی تواند همانند بهترین جراح بینی تهران متوجه خواسته های شما شود و به بهترین نحو تغییرات را برای شما پیاده سازی کند.

از طرف دیگر در صورت کم بودن تجربه و سابقه جراح بینی منتخب ، امکان دارد شما در جریان تمام توصیه های مهم پیش و پس از عمل بینی قرار نگیرید ؛ بنابراین ریسک بروز خطرات و عوارض احتمالی برای شما بالاتر می رود. مورد بعدی که باید بگوییم این است که در صورت عدم مراجعه به بهترین جراح بینی تهران ، ممکن است بعد از رینوپلاستی اولیه ، به عمل ترمیمی بینی نیازمند شوید.

سوالات متداول از بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی در تهران - دکتر ماریا مرادی

 

1 . عمل بینی دردناک است ؟

در این راستا بهترین جراح بینی تهران به بیماران توضیح می دهد که درد بخشی از پروسه جراحی است و اجتناب ناپذیر است اما برای کنترل ان در حین و پس از عمل راهکارهایی وجود دارد.

2 . من بینی ام گوشتی است ، می توانم به مدل فانتزی جراحی کنم؟

به طور کلی گفته می شود برای جراحی بینی گوشتی ، مطمئن ترین انتخاب مدل طبیعی است. اما بهترین جراح بینی تهران پس از انجام معاینات و بررسی های لازم از دماغ گوشتی فرد ، برای او توضیح می دهد که میزان تغییراتی که بینی را به مدل عروسکی نزدیک می کند چقدر است و به دنبال ان با در نظر گرفتن شرایط بهترین راهنمایی را به او ارائه می دهد.

3 . تا چند وقت بعد از جراحی بینی باید چسب بزنم؟

مدت زمان استفاده از چسب بینی برای هر بیمار مختلف است ؛ با توجه به میزان ورم بینی نمود یافته ، تغییرات انجام شده و ساختار طبیعی بینی ، بهترین جراح بینی تهران در این باره تصمیم گیری می کند. البته که یک ماه اول را همه افراد باید به طور مستمر از چسب بینی استفاده کنند.

4. جراح بینی رینوپلاستی روش بسته را چگونه انجام می دهد؟

جراحی بینی به روش بسته یکی از روشهای رایج در درمان مشکلات و ایرادات بینی است. در این روش جراح تمامی برش های مورد نیاز را در سوراخ های بینی ایجاد کرده و از طریق سوراخ های بینی مانورهای لازم را انجام می دهد. نقطه قوت این تکنیک جراحی این است که بعد از اتمام فرایند هیچ اثری از برش یا زخم بر روی پوست وجود نخواهد داشت.

5. آیا جراح عمل بینی بدون بیهوشی را انجام می دهد ؟

عمل بینی تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می شود. در طول جلسه مشاوره پزشک با انجام معاینات و بررسی و سابق پزشکی بیمار یکی از دو گزینه فوق را متناسب با شرایط بیمار انتخاب می کند. در بیهوشی عمومی بیمار در حالت خواب کامل قرار دارد و در بی حسی موضعی تنها بخشی که قرار است عملیات بر روی آن انجام شود بی حس می شود. برای تسکین بیشتر، پزشک از تزریق مسکن به صورت درون وریدی نیز استفاده می کند.

6. نظر جراح در خصوص جراحی بینی با لیزر چیست؟

لیزر تکنولوژی پیشرفته عصر امروز در حوزه های مختلف نقش فوق العاده خود را نشان داده است. اما با همه پیشرفت های رخ داده در این تکنولوژی نتوانسته است راهی در عرصه جراحی بینی پیدا کرده و این فرایند جراحی تنها در دستان هنرمند جراح بینی قابل اجراست. در برخی موارد لیزر برای ایجاد برش ها در طول عمل بینی استفاده می شود. بعلاوه این تکنولوژی برای درمان برخی مشکلات سطحی پوست نیز کاربرد دارد.

7. در چه سنی برای عمل بینی میتوانیم به جراح بینی مراجعه کنیم؟

سن یک فاکتور محدود کننده در عمل بینی محسوب نمی شود. البته معمولاً قبل از 18 سالگی به دلیل عدم تکمیل دوره رشد بینی جراحی بر روی این اندام ممنوع است. با بالا رفتن سن کیفیت پوست کاهش می یابد و این کاهش کیفیت می تواند سرعت روند بهبود را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین توصیه می شود که اگر قصد عمل بینی دارید آن را تا دهه های بسیار بالا مثلاً دهه های ششم یا هفتم به تعویق نیاندازید.

8. جراح بینی عمل بینی با پوست ضخیم را به چه روشی انجام می دهد؟

پوست یک مولفه تعیین کننده در سطح دشواری و پیچیدگی جراحی بینی محسوب می شود. این مولفه نتیجه جراحی را نیز تحت تاثیر قرار داده می شود به طوریکه گفته می شود بیماران دارای پوست بینی نازک تر باید انتظار نتیجه بهتری را از جراحی داشته باشند. در برخی موارد در صورتی که ضخامت پوست بینی یک ناهنجاری محسوب شود پزشک با استفاده از تکنیک هایی اقدام به نازک کردن پوست می کند.

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید

دکتر علی بصام

دکتر ماریا مرادی

دکتر ماریا مرادی اتولارینگولوژیست و جراح زیبایی بینی و صورت هستند .ایشان با علـم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری عمل بینی و صورت ، جراحی پلک ، جراحی  پلاستیک و جراحی زیبایی از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند.

مقالات مرتبط
گرفتگی بینی بعد از جراحی

گرفتگی بینی بعد از جراحی

گرفتگی بینی بعد از جراحی یکی از مشکلات شایع بین بیماران پس از عمل زیبایی بینی می باشد . اکثر افراد متقاضی جراحی بینی ، از مشکلات تنفسی بعد از جراحی کاملا...

بیشتر بخوانید
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =