کشورهای دارای رکورد جراحی زیبایی را می شناسید؟

جدید‌ترین آمار انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک “ISAPS” از افزایش روزافزون جراحی‌های زیبایی در  سطح کل جهان خبر داد. بنابر آمارهای اعلام شده  از سوی انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک که به سال ۲۰۱۳ برمیگردد، محبوبیت عمل‌های جراحی زیبایی در میان بانوان نیز  افزایش داشته است .آمارها نشان میدهند که بالای  ۲۳ میلیون مورد جراحی و نیز تراپی‌های زیبایی در سال ۲۰۱۳ داشته ایم که بیشتر از  ۲۷۰۰ جراح از ۹۵ کشور در این انجمن نیز دارای عضویت میباشند.

در زمینه جراحی زیبایی برزیلی‌ها برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ از زنان آمریکایی پیشی گرفته و در صدر جدول  جراحی های پلاستیک قراردارند. براساس آمار انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک بانوان آمریکایی در مجموع یعنی هم انجام عمل جراحی زیبایی یا استفاده از تراپی‌های زیبا‌سازی مثل تزریق  بوتاکس با آماری نزدیک به ۴ میلیون نفر در حال حاضر صدرنشین هستند.

بانوان آلمانی در مجموع با ۶۵۴ هزارمورد  جراحی یا استفاده از تراپی‌های زیباسازی پس از آمریکا، برزیل و مکزیک در مرتبه چهارم جای دارند. رتبه پنجم در عرصه جراحی زیبایی با ۴۴۷ هزار به بانوان اسپانیایی تعلق دارد. در سال 2014 درکل جهان ۴۰ هزار و ۲۷۷ پ جراح نزدیک به ۱۱ میلیون و ۶۰۰ مورد جراحی زیبایی را  انجام داده‌اند. جراحی زیبایی و پروتز  سینه با یک میلیون و ۸۰۰ هزار مورد، دارای بیشترین آمار و بالاترین رتبه در بین جراحی های زیبایی بوده است. جراحی زیبایی ای که  بمنظور از بین بردن چربی ها صورت میگیرد با آماری نزدیک به یک میلیون و ۶۰۰ هزار مورد در سرتاسر جهان در مرتبه دوم  جراحی زیبایی قرار دارد. جراحی روی پلک چشم با  آماری نزدیک به یک میلیون و ۴۰۰ هزار در مرتبه سوم جراحی های  زیبایی در سال ۲۰۱۳ قرار دارد.
تراپی های چین و چروک پوست بدن با ۳ میلیون مورد و نیز تقریبا یک میلیون و ۴۰۰ هزار مورد لیزر کردن در رابطه با زدودن مو‌های زائد بدن  نیز به ترتیب در مرتبه های  دوم و سوم جراحی های  زیبایی در سال ۲۰۱۳ قرار دارند. در میان آقایان هم نیز آمار جراحی‌ زیبایی در حال  رشد و افزایش میباشد. در سال ۲۰۱۳ میلادی بالای  ۳ میلیون مرد یعنی چیزی حدود ۱۲ و ۸ دهم درصد از روش های  جراحی پلاستیک استفاده کرده‌اند.
همچنین در بین جراحی های زیبایی ،جراحی بینی، کوچک کردن سینه، کاستن چربی، عمل پلک چشم و گوش در دسته  جراحی هایی بوده‌اند که آقایان هم از آن استفاده کرده‌اند.


لیست اخبار

فرم تماس

themecircle.net