پرسش و پاسخ جراحی بینی

پرسش و پاسخ جراحی بینی

سوالات متداول جراحی بینی

سوالات متداول جراحی بینی

آیا عمل جراحی رینوپلاستی خطر دارد؟

عمل زیبایی بینی همانند سایر جراحی ها ممکن است عوارض و خطراتی به همراه داشته باشد. برخی از این خطرات شامل تورم، کبودی، مشکلات تنفسی و … است . در صورتی که یک جراح ماهر و حاذق به انجام آن بپردازد، باعث می شود به میزان چشم گیری عوارض ناشی از جراحی بینی کاهش یابد.

 سن مناسب برای جراحی پلاستیک بینی چقدر است؟

اصولا زمانی که فرد از لحاظ جسمی و فکری به بلوغ کامل رسیده باشد که برای بانوان بین 16 تا 17 و  برای مردان بین 17 تا 18 سالگی است.

 چه کسانی شرایط عمل زیبایی بینی را دارند؟

تمام افرادی که از لحاظ جسمانی دارای شرایط سالم هستند، می توانند بعد از انجام آزمایش های لازم و با نظر جراح بینی می توانند برای جراحی بینی مراجعه نمایند.

آیا اصلاح انحراف تیغه بینی (عمل سپتو پلاستی ) و یا برداشتن « پولیپ » باعث زیبا تر شدن بینی هم می شود ؟

خیر، این جراحی ها باعث می شود که تنها مشکلات موجود در بینی افراد برطرف گردد، در صورتی که خواهان رفع مشکلات زیبایی در بینی خود هستید، می توانید به جراح خود اطلاع دهید تا به طور همزمان علاوه بر جراحی به منظور رفع مشکلات بینی، جراحی زیبایی بینی نیز انجام شود.

جهت دریافت مشاوره از دکتر ماریا مرادی بهترین جراح بینی می توانید با شماره 88783973 و پیج اینستاگرام دکتر ماریا مرادی ارتباط برقرار کنید.

 آیا در دوران قبل از عمل توصیه های تغذیه ای خاصی وجود دارد ؟

بله، رعایت برخی نکات باعث پیشگیری از بروز برخی از مشکلات می شود. برخی از این نکات شامل:

در صورت مصرف داروهای خاص به پزشک خود اطلاع دهید تا اگر با جراحی تداخل داشته باشد، با داروی دیگری جایگزین شود.

از یک هفته مانده به جراحی می توانید از میوه و سبزیجات استفاده کنید، همچنین مصرف نمک و ادویه را کاهش دهید تا باعث کاهش تورم بعد از عمل شود.

8 ساعت قبل از جراحی چیزی میل نکنید.

شب قبل از جراحی خواب کافی داشته باشید.

کمپرس یخ را قبل از جراحی تهیه کنید.

آیا شکل بینی گوشتی بعد عمل زیبایی بینی  بر می گردد؟

این سوال از متداول ترین نگرانی های بین مراجعه کنندگان می باشد. در گذشته به علت نازک کردن پوست بینی و سایر روش های قدیمی، بعد از مدتی بینی به حالت اولیه خود باز می گذشت. در صورتی که در حال حاضر با تغییرات اصولی و تکنیک های جدید امکان بازگشت بعد از جراحی بینی گوشتی وجود ندارد. بینی گوشتی دارای غضروف محکم نیست، بنابراین دکتر ماریا مرادی از روش تقویت غضروف در این جراحی استفاده می کند.

 

درباره نویسنده

پاسخ

پانزده − ده =

Call Now Button