جراح بینی در ونک

جراح بینی در ونک

اغلب افراد به دلایلی مختلفی به سوی عمل جراحی بینی می روند. هدف از جراحی بینی رفع عیوب و تغییر ظاهر بینی می باشد و انگیزه زیباتر شدن بیشتر بستگی به خود شخص دارد. سوالاتی که ممکن است همواره قبل از انجام جراحی بینی، برای همگان مطرح شود این است که بهترین جراح بینی چه ویژگی هایی دارد؟ چه کسانی جراحی بینی انجام می دهند؟

انتخاب بهترین جراح بینی

عمل جراحی بینی یک عمل بسیار دقیق و پیچیده می باشد و نیازمند مهارت و توانایی بیشتر جراح می باشد. اولین و مهم ترین مرحله جراحی بینی، انتخاب دقیق و درست پزشک می باشد. عوامل مختلفی می تواند در این انتخاب تاثیرگذار باشد.

برای انجام هرگونه کار زیبایی بهتر است به یک متخصص خوب مراجعه نمایید تا بهترین روش و بهترین کیفیت برای شما انجام شود. جهت دریافت مشاوره از دکتر ماریا مرادی بهترین جراح بینی می توانید با شماره 88783973 و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

ویژگی جراح بینی خوب

بهترین جراح بینی در ابتدا وضعیت و شرایط بیمار را در نظر می گیرد و تنها به فکر منافع خود نمی باشد. پیدا کردن یک جراح خوب از بین جراحان بسیار زیادی که امروزه مشغول فعالیت هستند بسیار دشوار می باشد بنابراین باید با در نظر گرفتن ویژگی های جراح و محدوده زندگی خود بهترین جراح پلاستیک بینی را انتخاب کرد. دکتر ماریا مرادی اتولارینگولوژیست و جراح زیبایی بینی و صورت در ونک هستند. ایشان با علـم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری عمل بینی و صورت ، جراحی پلک ، جراحی  پلاستیک و جراحی زیبایی از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقـوله مــــی باشــنــد. دکتر ماریا مرادی صادقانه نکات مثبت و موردنظر بیــــماران در کنار بیان عوارض منفی احتمالی بیان می کند، تا بیماران محترم ضمن درک روشن قضایا با تدبرکافی نسبت به اعمال جراحی زیبایی بینی و صورت اقدام کنند.

یک جراح ایده آل جراحی است که تجربه های فراوانی در زمینه انواع جراحی های بینی داشته باشد تا بتواند نظر و اعتماد بیمار را به خود جلب کند. بیماران همچنین می توانند نمونه کارهای قبلی پزشک را مورد بررسی و مقایسه قرار دهند تا با نحوه جراحی پزشک آشنا شوند.

 

برخی از نمونه کارهای دکتر ماریا مرادی:

“برای مشاهده تصاویر بیشتر بر روی گالری تصاویر کلیک کنید”

 

انواع بینی و انواع جراحی بینی

در هر نوع بینی و هر روش جراحی بینی تنها یک هدف دنبال می شوند و آن هم بهبود ظاهر بینی فرد می باشد.

جراحی بینی گوشتی

بینی های گوشتی دارای مشخصاتی مانند پوست ضخیم، منافذ باز پوستی، ضخیم بودن پره های بینی و پهن بودن پره های بینی را دارا می باشد. به دلیل اینکه در طی این جراحی غضروف میانی بینی برداشته می شود و برای تقویت غضروف نوک بینی مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین هیچ گونه برگشت پذیری پس از عمل جراحی بینی گوشتی ایجاد نمی شود.

جراحی بینی استخوانی

نتیجه جراحی بینی های استخوانی بسیار مطلوب تر خواهد بود. این بینی ها دارای پوستی نازک دارای قوز و برآمدگی هایی روی بینی می باشند و به دلیل وجود پوست نازک تغییرات ایجاد شده از روی پوست قابل مشاده می باشد.

انواع روش های جراحی بینی

به طور کلی جراحی های بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود و پزشک با توجه به شکل و موقعیت بینی به جراحی بینی به یکی از این دو روش اقدام می کند. تعداد و میزان برش ها بستگی به نظر و صلاح دید خود جراح صورت می گیرد و جراحی انجام می شود.

 

نتیجه جراحی بینی

اگر بیمار، جراح بینی خود را قبل از عمل به درستی انتخاب کرده باشد و به او اعتماد کند، دیگر نگران نتیجه عمل نخواهد و صد درصد از جراحی بینی خود راضی خواهد بود. بنابراین باید در انتخاب بهترین جراح بینی نهایت دقت به کار گرفته شود.

هزینه جراحی بینی

برای اطلاع از هزینه های جراحی بینی لازم است حتما فرد توسط یک جراح بینی معاینه شود زیرا هر بینی هر فردی با فرد دیگری متفاوت است و بالطبع شرایط و موقعیت هر بینی یه یک شکل می باشد. تمام هزینه های اعلام شده از سوی پزشک، دستمزد جراح نمی باشد و شامل هزینه های بیمارستان، کلینیک و انجام آزمایشات و غیره می باشد.

 

راه های ارتباطی با دکتر ماریا مرادی:

info@drmariamoradi.com

88783973 – 021

پیج اینستاگرام

درباره نویسنده

پاسخ

16 + بیست =