بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

جراحی بینی به عنوان یکی از متداول ترین و شاید شایع ترین جراحی های زیبایی می باشد . جراحی بینی برای رفع ایرادات بینی و همچنین زیبایی چهره بسیار کارآمد می باشد.

امروزه از هر دونفر یک نفر بینی خود را جراحی کرده است. جراحی بینی باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود. درنتیجه برای انتخاب جراح بینی فرد باید دقت لازم را داشته باشد .

جراحی بینی معمولاً یک روش سرپایی است که تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. این بدان معنی است که نیاز به بستری بعد از عمل نداشته دو و در همان روز به خانه می روید . این جراحی حدود 45 دقیقه تا یک ساعت به طول می انجامد . با توجه به نوع بینی و روش مورد استفاده ممکن است زمان جراحی کمی بیشتر و یا کمتر شود .

جراحی بینی پهن

باید توجه داشت که خیلی از مراجعه کننده ها فکر می کنند که بینی را می توان همانند یک مجسمه به هر شکل دلخواه می تواند جراحی کرد ،اما این در صورتی است که جراحی بینی فقط تا یک حدودی امکان پذیر است ،که به کارکرد تنفسی بیمار لطمه ای وارد نشود .کارکرد طبیعی بینی اگر بیشتر از زیبایی بینی اهمیت نداشته باشد قطعا کمتر از آن نیست .

بهترین جراح بینی در تهران

برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران لازم است تا ملاحظاتی انجام شود تا فرد بتواند در انتخاب جراح بینی خود با دید باز تری پیش برود .

در جراحی بینی ،بیمار و پزشک هر دو نسبت به هم دست به انتخاب می زنند .

ابتدا بیمار با بررسی ها و مطالعات دقیق از میان متخصصان واجد شرایط برای این عمل دشوار جراح بینی را انتخاب می کند و بعد از آن از مشاورات خوب و کامل جراح بینی خود استفاده می کند .

در واقع جراحی بینی عملی نیست که در مدت زمان کوتاهی بتوان درمورد آن تصمیم گیری کرد .

بنابراین بیمار با بررسی های دقیق و تحقیقات فراوان و صرف وقت و دقت کافی جراح بینی خود را انتخاب می کند .

بیمار می تواند با مراجعه به سایت جراح و خواندن مقالات و یا با استفاده از کانال های تلگرام و اینستاگرام از جراح خود اطلاعات کامل و درست را به دست آورد .همچنین می تواند با مراجعه به مطب پزشک از بیماران میزان رضایتشان را از جراحی بینی خود پرس و جو کند و از جلسات مشاوره جراح استفاده کند .

در آخر بعد از انتخاب جراح بینی خود،باید به طور کامل به جراح بینی اعتماد کند . دکتر ماریا مرادی در جراحی بینی بسیار موفق می باشند .

یک جراح بینی خوب باید در زمینه تمام جراحی های بینی مانند جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی طبیعی و جراحی بینی فانتزی تجربه فراوانی داشته باشد . در ادامه مطلب در رابطه با جراحی این نوع از بینی ها توضیحاتی داده می شود تا در رابطه با این نوع از جراحی ها اطلاعات لازم را بدست آورید .

انواع جراحی بینی با توجه به نوع بینی

جراحی بینی استخوانی

بسیاری از افرادی که خواهان جراح زیبایی بینی خود هستند افرادی هستند که بینی های آن ها از نوع استخوانی است و در اکثر موارد قوزی بروی آن مشاهده می شود که تاثیر بسیار منفی بر چهره آنها می گذارد . جراحی بینی استخوانی به نسبت بینی گوشتی آسان تر می باشد در بینی های استخوانی در اکثر موارد با برداشتن قوز روی بینی فرم زیبایی در بینی ایجاد می شود بینی های استخوانی از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و غضروف های قوی دارند که به راحتی جراح بینی می تواند تغییرات لازم را بروی بینی ایجاد نماید . یکی دیگر از ویژگی های بینی استخوانی پوست نازک این بینی ها است که ظرافت کاری های جراح را به خوبی نشان می دهد . افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند می توانند از جراح خود انتظار داشته باشند که فرم فانتزی و عروسکی در بینی آن ها ایجاد کند این در حالی است که نمی توان یک فرم فانتزی در بینی های گوشتی بعد از جراحی ایجاد کرد .

جراحی بینی گوشتی

بینی های گوشتی به راحتی از روی ظاهری که دارند قابل تشخیص می باشند، بینی های که نوک گرد و گوشت آلودی به همراه پوست کلفت و غضروف ضعیف دارند در اصطلاح بینی گوشتی گفته می شود . در اکثر موارد فرمی که در این نوع از بینی ها بعد از جراحی ایجاد می شود طبیعی است . تقویت غضروف در اکثر موارد در این نوع از بینی ها صورت می گیرد زیرا غضروف های بسیار ضعیفی دارند .

جراحی بینی طبیعی

امروزه افرادی که متقاضی جراحی زیبایی بینی هستند در اکثر موارد می خواهند که فرم طبیعی در بینی آن ها بعد از جراحی ایجاد شود و بینی تناسب کافی را با سایر اجزای دیگر صورت آن ها داشته باشد ، فرم طبیعی که در بینی بعد از جراحی ایجاد می شود به هیچ عنوان خسته کننده نمی باشد .

جراحی بینی فانتزی

برخی از خانم هایی که خواهان جراحی زیبایی بینی هستند می خواهند که بعد از جراحی فرم عروسکی و فانتزی در بینی آن ها ایجاد شود ، در جراحی بینی فانتزی قوس زیبایی در بینی داده می شود و بینی نازک تر و کوچک تر می شود .

جهت دریافت مشاوره از دکتر ماریا مرادی می توانید با شماره 88783973 و پیج اینستاگرام دکتر ماریا مرادی ارتباط برقرار کنید.

مزایای جراحی بینی

اصولا انجام جراحی زیبایی بینی در افرادی انجام می شود که از فرم بینی خود ناراضی می باشند. بنابراین جراحی بینی باعث افزایش اعتماد بنفس و بهتر شدن روابط اجتماعی در افراد می گردد.

در طی جراحی زیبایی بینی، مشکلات تنفسی و سایر معایب بینی نیز قابل برطرف شدن است .

عمل بینی باعث افزایش زیبایی در چهره افراد می گردد.

با این جراحی می توان انحراف بینی را رفع نمود.

جراحی بینی باعث رهایی از پولیپ بینی می شود.

معایب جراحی بینی

این جراحی نیز مانند تمامی جراحی ها ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد . از رایج ترین آن می توان به تورم و کبودی اشاره نمود که تا دو هفته بعد از جراحی به طور کامل رفع می گردد .

همچنین اگر مهارت جراح کامل نباشد، مشکل در فرم بینی رخ می دهد که نیاز به جراحی بینی ثانویه پیدا خواهید نمود . بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی کمک بسیاری در کم شدن این عوارض می کند.

چه موقع افراد می توانند جراحی زیبایی بینی داشته باشند؟

تا زمانی که بینی به رشد کاملی نرسد ، افراد نباید جراحی بینی داشته باشند. این به طور معمول در دختران حدود 15 یا 16 سالگی اتفاق می افتد.ومعمولاً برای پسران یک سال بعد یعنی در سن 17 الی 18 سالگی قابل انجام است .

برخی از انواع جراحی زیبایی بینی چیست؟

انواع جراحی زیبایی بینی شامل موارد زیر است:

  • برآمدگی بر روی بینی
  • صاف کردن پل
  • تغییر شکل نوک بینی
  • افزایش یا کاهش اندازه سوراخ بینی
  • اصلاح بینی بعد از آسیب دیدگی
  • باز کردن معابر تنفس
  • بزرگتر یا کوچکتر کردن بینی

خطرات رینوپلاستی چیست؟

هر نوع جراحی خطرات زیادی دارد. این موارد شامل خونریزی ، عفونت و واکنش آلرژیک به بیهوشی است. خطرات جراحی زیبایی بینی شامل موارد زیر است:

  • زخم در محل برش بینی
  • ورم
  • نیاز به یک عمل دوم یا سوم

باید توجه داشته باشید که انتخاب جراح بینی تاثیر بسیاری در کاهش عوارض ناشی از جراحی بینی دارد .

مراقبت های بعد از جراحی بینی

بهتر است از مصرف ادویه و نمک خودداری شود تا هر چه سریع تر تورم کاهش یابد .

استعمال دخانیات تا حداقل 30 روز بعد از جراحی بینی ممنوع می باشد .

از مصرف مشروبات الکلی خودداری کنید .

تا 4 ماه بعد از جراحی بینی نباید ورزش های سنگین انجام داد .

سر خود را هنگام استراحت بالا نگه دارید .

انواع روش های رایج در جراحی بینی

به طور معمول دو روش جراحی بینی وجود دارد، جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته.

جراحی بینی بسته

در طی این روش یک برش داخل بینی ایجاد می شود و توسط آن تغییرات روی بینی اعمال می گردد . بهترین روش برای بینی هایی است که نیاز به تغییرات زیادی نداشته و عمده تغییرات در ابتدای بینی قرار دارد . لازم به ذکر است به دلیل برش کمتر در این روش ، تورم و کبودی بعد از جراحی کمتر است و همچنین دوره نقاهت کمتری در پی دارد .

جراحی بینی باز

این جراحی یک برش اضافه تر نسبت به جراحی بینی بسته دارد و جراح در این روش دید بیشتری جهت اعمال تغییرات داشته بنابراین برای افرادی که مشکلات بسیاری دارند این روش مناسب است . جراحی قوز بینی، رفع انحراف بینی و… با این روش قابل جراحی هستند . با توجه به میزان برش های ایجاد شده تورم و کبودی و همچنین دوره نقاهت بیشتر است .

هزینه جراحی بینی

باید توجه داشته باشید که هزینه جراحی بینی بعد از جلسه مشاوره تعیین می شود . زیرا باید جراح فرم بینی شما را بررسی کرده و سپس با توجه به نوع بینی ( گوشتی یا استخوانی ) روش مورد نظر و … بهترین روش برای جراحی انتخاب می شود.

خدمات دکتر ماریا مرادی  بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی پلک

جراحی پلاستیک گوش

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا مرادی بهترین جراح بینی در تهران

درباره نویسنده

پاسخ

یک + 4 =

Call Now Button